Menüsü

Brava Linhas Aéreas

En uygun Brava Linhas Aéreas uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Get to know more about Brava Linhas Aéreas

Brava Linhas Aéreas

Eskiden NHT Linhas Aéreas olarak bilinen Brava Linhas Aéreas 2006 yılında kurulmuş bir Brezilya merkezli havayolu şirkletidir.  Brezilya'nin 26 eyaletinden biri olan Rio Grande do Sul'un başkenti ve en büyük nüfuslu şehri Porto Alegre şirketin merkezidir. 2012 yılında Brava Linhas Aéreas Brezilya Milli Sivil Havacılık Kurumu’na göre ülkenin uçuş mesafesi baz alınarak yurtiçi pazarının %0,02’lik bölümünün sahibi olmuştur.

Bagaj

Brava Linhas Aeras  havayolu şirketi yolcuları  bagaj limitleri hakkında bilgiye rezervasyon sırasında veya şirketle irtibata geçerek ulaşmaktadırlar.
Not: Bagaj limitleri uçuş sınıfı veya güzergaha göre değişiklik gösterebildiği gibi hava yolu firması tarafından da değiştirilebilir. Uçuşunuzla ilgili bagaj limitlerini, rezervasyon sonrası aldığınız mailden kontrol ederek emin olabilirsiniz.”

Rezervasyon sınıfları

Havayolu şirketi yolcularına  Ekonomi v Business sınıflarından oluşan rezervasyon sınıfı ile hizmet sunmaktadır.

Online check-in

Havayolu şirketi yolcularına online check-in hizmeti sunmamaktadır. Check-in işlemleri havalimanından gerçekleşmektedir.

Filo

Havayolu şirketinin uçak filosu 2 adet Let L-410 UVP E-20 ve 1 adet Embraer EMB 120RT Brasília  uçaklarından oluşmaktadır.

Salgado Filho Uluslararası Havalimanı

Salgado Filho  Brezilya'nın Porto Alegre şehrine hizmet veren bir havalimanıdır. İsmini Senatör ve Brezilya Hava Kuvvetleri’nin ilk Bakanı Joaquim Pedro Salgado Filho’da almıştır. Havalimanı iki adet terminali ile hizmet vermektedir. Terminal 1 önünde park alanı ve alışveriş merkezleri bulunmaktadır.  2015 yılı verilerine göre havalimanını 8,354,961 yolcu kullanmıştır. Havaliamanına ulaşım metro, taksi ve otobüsler vasıtası ile sağlanmaktadır.

Yemek

Brava Linhas Aeras havayolu şirketi müşterilerine kısıtlı bir yemek içeriği ile hizmet vermiştir.