Menüsü

Florida Coastal

Advertisement

En uygun Florida Coastal uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Advertisement

Get to know more about Florida Coastal

Florida Coastal

Florida Coastal Airlines ABD'de Florida eyâletinin güneydoğusundaki Broward ilinin  merkezi kenti olan Fort Lauderdale mezkezli bir havayolu şirketidir. Havayolu şirketi Florida, Bahamalar, Küba ve Haiti’ye uçak seferleri düzenlemektedir.

Bagaj

Havayolu şirketini müşterileri bagaj limitleri hakkında detaylı bilgiye rezervasyon esnasında ulaşmaktadırlar.

Not: Bagaj limitleri uçuş sınıfı veya güzergaha göre değişiklik gösterebildiği gibi hava yolu firması tarafından da değiştirilebilir. Uçuşunuzla ilgili bagaj limitlerini, rezervasyon sonrası aldığınız mailden kontrol ederek emin olabilirsiniz.”

Rezervasyon sınıfları

Havayolu şirketi müşterilerine tek rezervasyon seçeneği ile hizmet sunmaktadır.

Online check-in

Florida Coastal Airlines yolcularına online check-in hizmeti sunmamaktadır. check-in işlemleri havalimanından gerçekleşmektedir.

Filo

Havayolu şirketinin filosu Cessna 402, Fairchild Swearingen Metroliner ve Saab 340 uçaklarından oluşmaktadır.

Fort Lauderdale–Hollywood Uluslararası Havalimanı

ABD'de Florida eyâletinin Fort Lauderdale kentinde hizmet veren havalimanı 1 Mayıs 1929 yılında hizmete açılmıştır. Havalimanı Fort Lauderdale kentinin 5 km güneybatısında, Miami şehrinin ise 35 km kuzeyinde yer almaktadır. Havalimanı yolcu trafiği bakımından da yoğun olmakla birlikte 2015 yılında havaliamanı 26,941,511 yolcu tarafından kullanılmıştır. Havalimanı 4 terminali ile faaliyet göstermektedir.  Havalimanına ulaşım ağırlıklı olarak otobüsler aracılığı ile sağlanmaktadır. Havalimanında yolcuların yemek yiyebilecekler ve alışveriş yapabilecekleri restoranlar ve alışveriş yerleri mevcuttur.  

Yemek

Havayolu şirketi yolcularına kısıtlı bir yemek hizmeti sunmaktadır.