Menüsü

Aer Arann

Advertisement

En uygun Aer Arann uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Advertisement

Get to know more about Aer Arann

Aer Arann

Aer Arann İrlanda'nın Dublin şehrinde kurulmuş olan  bölgesel bir havayolu şirketidir. 1970 yılında kurulmuş olan Aer Arann Aer Lingus Regional şirketi adına seferler düzenlemiştir. 2014 yılı içinde şirket ismini adını Stobart Air'e değiştirmiş olup, şu anda bu isim altında faaliyet göstermektedir.

Bagaj

Havayolu şirketi tarafından belirlenen kabin bagajı limiti 49 x 37 x 22 cm boyutlarında ve 7 kg ağırlığından oluşmaktadır. Kayıtlı bagaj sınırlaması ise 20 kg olarak belirlenmiştir. 

Rezervasyon sınıfları

Aer Arann (Stobart Air) şirketi yolcularına iki farkli rezerfasyon sınıfı ile hizmet vermektedir. 

Online check-in

Havayolu şirketi müşterilerine halen online check-in hizmeti sunmamaktadır.

Filo

Aer Arann (Stobart Air)  şirketinin uçak filosu 2 adet ATR 72-500, 2 adet ATR 42-300 ve 13 adet ATR 72-600 modellerinden oluşan uçaklardan ibarettir.

Dublin Havalimanı

Dublin Havalimanı İrlanda'nın başkenti Dublin'e hizmet vermekte olan uluslararası havalimanıdır. Şehir merkezinin 10 km. kuzeyinde yer almaktadır. Havalimanı 2 terminalden oluşmaktadır. 20146 yılında 30 milyon civarında yolcuya ev sahipliği yapmıştır. Havalimanında yolcuların yolculukları esnasında gereken hemen hemen tüm ihtiyaçkarını karşılacak imkanlar yer almaktadır. Yolcular havalimanında alışveriş yapabilme, restoranlarda yemek yiyebilme, kafelerde oturup birşeyler içebilme,döviz bozdurabilme olanağına sahiptirler. Havalimanına ulaşım noktasında da seçenekler bulunmaktadır. Ulaşım demiryolu ve karayolu vasıtaları ile sağlanmaktadır. 

Yemek

Aer Arann (Stobart Air) farklı rezervasyon sınıflarına göre hazırlanmış bir yemek hizmeti sunmaklab birlikte, çok zengin bir yemek menüsü bulunamamaktadır. 

Ek hizmetler

Havayolu şirketi yolcularına Aer Club üyeliği sunmaktadır. Buraya üye müşteriler için şirketten puanlar toplayıp harcamalarına olanak sağlanmaktadır.