Menüsü

Avolar Aerolineas

Advertisement

En uygun Avolar Aerolineas uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Advertisement

Get to know more about Avolar Aerolineas

Avolar Aerolineas

Avolar Aerolineas  Meksika'nın kuzeybatısınıda Baja California eyâletinde bir şehir olan Tijuana merkezli düşük maaliyetli bir havayolu şirketidir.  2005 yılında kurulmuş olan havayolu şirketi yurtiçine olmak üzere 17 noktaya uçak seferleri düzenlemiştir. Şirket sadece 3 sene hizmet vermiş ve 2008 yılında faaliyetlerini durdurmuştur.

Bagaj

Havayolu şirketi müşterilerine bagaj sınırlaması hakkında detaylı bilgiyi rezervasyon esnasında vermiştir.

Rezervasyon sınıfları

Avolar Aerolineas müşterilerine Economy ve Business sınıflarından oluşmakta olan farklı rezervasyon seçenekleri ile hizmet vermiştir. 

Online check-in

Havayolu şirketi müşterilerine online check-in hizmeti sunmamıştır. Yolcular check-in işlemlerini havalimanıda yapılmıştır.

Filo

Avolar Aerolineas  5 adet  Boeing 737-300 ve 3 adet Boeing 737-500 uçaklarından oluşan filosu ile hizmet vermiştir.

Tijuana Uluslararası Havaalanı

General Abelardo L. Rodríguez Uluslararası Havaalanı olarak da bilinen Tijuana Uluslararası HavalimanıTijuana'da hizmet veren bir havalimanıdır. Mexicali Uluslararası Havalimanı'ndan sonra Meksika'nın en kuzeydeki ikinci havaalanıdır. Havaalanı, şehrin sınırlarının hemen güneyindeki Otay Centenario beldesinde yer almaktadır. 2016 yılında 6.332.500 yolcuya hizmet vermiştir. Havalimanı 2 terminalden oluşmakatadır. Ulaşım genel olarak otobüs ve taksiler aracılığı ile sağlanmaktadır. 

Yemek

Havayolu şirketi müşterilerine farklı rezervasyon sınıflarına göre belirlenmiş olan yemek menüsü ile hizmet vermiştir.