Menüsü

Volare

En uygun Volare uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Get to know more about Volare

Volare

Volare  Ukrayna'nın başkenti ve en büyük kenti Kiev'de hizmet vermiş bir havayolu şirketidir. 1994 yılında kurulmuş olan şirket ilk charter uçuşunu Kasım 1995'te gerçekleştirmiştir. Şirket faaliyette olduğu dönemde charter uçuşlar düzenlemiştir. 2009 yılında faaliyetlerini durdurmuştur.

Bagaj

Havayolu şirketi müşterilerine kabin bagajı sınırlaması olarak  1 adet olmak üzere 7 kg sınırlama koymuş iken, kayıtlı bagaj için ise 1 adet ve 25 kg gibi bir limit belirlemiştir.

Rezervasyon sınıfları

Volare şirketi yolcularına rezervasyon sınıfı olarak çok fazla seçenek sunmamıştır.

Online check-in

Havayolu şirketinin yolcularına online check-in hizmeti sunmamıştır. Check-in  işlemleri havalimanından yapılmıştır.

Filo

Volare faaliyet gösterdiği dönem boyunca 6. adet Antonov An-12, 2 adet Ilyushin Il-76MD ve 1 adet  Ilyushin Il-76TD uçakları ile hizmet vermiştir.

Boryspil Uluslararası Havaalanı

Boryspil Havaalanı Ukrayna başkenti Kiev’de hizmet veren uluslarası havalimanıdır. Havalimanı ülkenin havayolu yolcu trafiğinin % 65’ine hizmet vermekte olup bu bağlamda ülkenin en büyük havalimanıdır. Boryspil Uluslararası Havaalanı ayrıca Uluslararası Havalimanları Konseyi üyesidir. Havalimanı  2015 yılında 7,277,135 yolcuyu ağırlamıştır. Boryspil Uluslararası Havaalanı yurtiçi ve uluslararası charet uçak seferlerine hizmet eden Terminal B, uluslararası uçak seferlerine hizmet eden Terminal D ve kargo hizmeti için kullanılan Terminal F terimallerini bünyesinde barındırmaktadır. Havalimanına ulaşım genel olarak karayolu vasıtası ile yapılmakta olmakla beraber, gelecekte demiryolları ulaşımı da ulaşım seçenekleri arasında yer alacaktır.

Yemek

Şirket uçuşlarında yolcularına  kısıtlı bir yemek menüsünden oluşan bir hizmet vermiştir.

Ek hizmetler

Volare havayolu şirketi müşterilerine yolcu taşımacılığının yanı sıra kargo hizmeti de sunmuştur.