Menüsü

1Time

En uygun 1Time uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Get to know more about 1Time

1Time

Güney Afrika Cumhuriyeti'nin dokuz vilayetinden biri olan Gauteng’ta yer alan Kempton Park merkezi bir havayolu şirrketi olan 1time 2003 yılında kurulmuştur. Düşük maaliyetli yurtiçi ve bölgesel uçak seferleri düzenlemiş olan havayolu şirketi Kasım 2012 yılında yaşadığı sıkıntılı dönemin ardından faaliyetlerini durdurmak durumunda kalmıştır. 

Bagaj

Havayolu şirketi yolcularına kabin bagajı için 1 adet ve 5 kg sınırlaması belirlemiş iken, kayıtlı bagaj limiti olarak ise 1 adet ve 20 kg olarak belirtilmiştir. 

Rezervasyon sınıfları

1time airlines şirketi müşterilerine Ekonomy ve Business sınıflarından oluşan  iki farklı rezervasyon seçeneği sunmaktadır.

Online check-in

Şirket yolcularına faaliyette olduğu zaman dilimi içerisinde online check-in hizmeti sunmamıştır. Check-in işlemleri havalimaınından gerçekleşmiştir.

Filo

Şirketin filosu 3 adet McDonnell Douglas MD-82, 5 adet McDonnell Douglas MD-83 ve 3 adet McDonnell Douglas MD-87 uçaklarından oluşmuştur.

O. R. Tambo Uluslararası Havalimanı

Oliver Reginald Tambo Uluslararası Havalimanı, Afrika’da yer alan Güney Afrika Cumhuriyeti'nin Johannesburg şehri yakınlarından bulunan bir havalimanıdır. Havalimanı şehir merkezine yakın bir mesafede yer almaktadır. Havalimanı toplamda 1600 hektar üzerine kurulmuştur. Oliver Reginald Tambo Uluslararası Havalimanı Afrika kıtasının en büyük havalimanı olma özelliğini taşımaktadır. Havalimanı 2014 verilerine göre 18 milyondan fazla yolcuya hizmet vermiştir. Havalimanı 6 adet terminali ile faaliyet göstermektedir. Havalimanına ulaşım genellikle demiryolu, otobüs ve taksiler vasıtası ile yapılmaktadır.

Yemek

Havayolu şirketi yolcularına seçilen rezervasyon sınıfına bağlı olarak yemek hizmeti vermesine karşın, zengin bir yemek listesinden oluşan bir hizmet sunmamıştır.