Menüsü

Azul Conecta

En uygun Azul Conecta uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Get to know more about Azul Conecta

Azul Conecta

Frontier Flying Service Amerika Birleşik Devletleri ne bağlı Alaska eyaletinin Fairbanks North Star Borough ilçesinde Alaska Atabasklarından Aşağı Tananaların topraklarında kurulan bir şehir ve ilçe merkezi olan Fairbanks merkezli bir havayolu şirketidir. Havayolu şirketi 1950 yılında kurulmuştur. Havayolu şirketi tarifeli uçak seferleri ve posta hizmetleri  gibi hizmetler sunmaktadır. Havayolu şirketi 2005 yılında Cape Smythe Air Service havayolu ile birleşmiştir. 

Bagaj

Frontier Flying Service şirketinin belirlediği bagaj limitleri farklı destinasyona ve rezervasyon sınıflarına  göre değişmektedir. 

Rezervasyon sınıfları

Havayolu şirketi yolcularına Business ve Ekonomi sınıflarından oluşan uçak seferleri düzenlemektedir.

Online check-in

Havayolu şirketi  yolcularına online check-in hizmeti sunmaktadır. Mobil ve Web Check-in işlemleri sunmaktadır.Uçağın kalkmasına 24 saat kaladan başlayıp 60 dakikaya kadara devam eder.

Filo

Havayolu şirketinin uçak filosu 2 adet Piper PA-21-350,3 adet Raytheon Kayın BE-1900-Cve 2 adet Şort SD3-30

Fairbanks Uluslararası Havaalanı

Amerika Birleşik Devletleri ne bağlı Alaska eyaletinide bulunan Fairbanks‘ta hizmet veren havalimanı şehre 5 km mesafede yer almaktadır. Bir terminali ile hizmet veren havalimanı oldukça küçüktür ve 2011 yılında sadece 119,898 yolcu tarafından kullanılmıştır. Havalimanına ulaşım karayolu vasıtaları ile sağlanmaktadır.

Yemek

Havayolu şirketinin yemek menüsü znegin bir içeriğe sahip olmamakla birlikte farklı rezervasyon sınıflarına göre farklılık göstermektedir.