Menüsü

Air Arabia Abu Dhabi

Advertisement

En uygun Air Arabia Abu Dhabi uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Advertisement

Get to know more about Air Arabia Abu Dhabi

Air Arabia Abu Dhabi

InterSky Avusturya'nın en batısındaki şehir olan Bregenz merkezlli  bir havayolu şirketidir. 5 Kasım 2002 tarihinde kurulan havayolu şirketi mali sıkıntılar nedeniyle tam 13 sene sonra kurulduğu tarih olan 5 Kasım 2015 yılında faaliyetlerini durdurmuştur. Şirket faaliyette olduğu dönemde tarifeli ve charter uçak seferleri düzenlemiştir. Yurtiçi seferlerinin yanı sıra Hırvatistan, İtalya, Almanya, Yunanistan, İspanya, İsviçre ve İngiltere'ye seferler düzenlemiştir.

Bagaj

Havayolu şirketi müşterilerine bagaj sınırlaması olarak kabin bagajı için 55x20x40 cm boyutlarında olmak şartı ile 5 kg belirlemiştir. Kabin bagajı için ise 23 kg sınırlama getirmiştir.

Rezervasyon sınıfları

InterSky şirketi yolcularına Economy ve Business  sınıflarından oluşan rezervasyon seçenekleri ile  hizmet sunmuştur. 

Online check-in

Havayolu şirketinin yolcularına online check-in hizmeti sunmamıştır. Check-in işlemleri havalimanında yapılmıştır.

Filo

InterSky  şirketi  ATR 72-600 ve Bombardier Dash 8 Q300 uçaklarından oluşan filosu ile hizmet vermiştir.

Friedrichshafen Havalimanı

Friedrichshafen Havalimanı  Almanya'nın Baden-Württemberg eyaletindeki Friedrichshafen kentinde yer almaktadır. Baden Württemberg eyaletindeki üçüncü büyük havalimanıdır. Havalimanını bir yolcu terminalinden oluşmaktadır. Havalimanı yıllık bir milyon civarı yolcuyu ağırlamaktadır. Havalimana ulaşım taksiler ve otobüsler vasıtası ile sağlanmaktadır.

Yemek

Şirket faaliyette olduğu dönemde yolcularına atıştırmalıkların yanı sıra sıcak ve soğuk içeceklerden oluşan bir yemek hizmeti sunmuştur.