Menüsü

Air Arabia Maroc

Advertisement

En uygun Air Arabia Maroc uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Advertisement

Get to know more about Air Arabia Maroc

Air Arabia Maroc

Air Arabia Maroc, 29 Nisan 2009’dan bu yana Air Arabia Grup bünyesinde ortak girişim şirketi olarak hizmet vermektedir. Fas’ta Casablanca, Marrakech, Agadir, Fez, Tangier ve Nador’dan da İstanbul’da dahil olmak üzere Avrupa’nın 31 ayrı şehrine uçuş gerçekleştirmektedir. Fas’ın Kazablanka şehrinden İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na haftanın 5 günü direkt seferler gerçekleştirmektedir.

Bagaj

Air Arabia Maroc cömert bir ücretsiz el bagajı müsaadesi sunmaktadır. El bagajı yolcu başına 10 kg’dır. Arzu ettiğiniz taktirde parça sınırlaması olmaksızın check-in bagajınızı 20 veya 30kg olarak uygun ücretlerle satın alabilirsiniz.

Rezervasyon sınıfları

Air Arabia Maroc basic, value ve extra seçeneklerinden oluşan rezervasyon sınıfları ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Online check-in

Air Arabia Maroc, yolcularına online check-in hizmeti sunmaktadır. Uçuştan 24 saat önce online check-in açılır.

Filo

Air Arabia Grup filosunda 44 adet son teknoloji Airbus 320 tipi uçak bulunmaktadır. Filodaki tüm uçaklar, Air Arabia’ya özel olarak 82 santim koltuk aralıkları ile dünyadaki en konforlu ekonomi sınıflarından biri olarak uçuş imkanı sunmaktadır.

Mohammed V Uluslararası Havalimanı

Casablanca’ya 32km mesafede olan havaalanı gerçekleştirdiği 100’e yakın uluslararası uçuş ile sadece Fas’ın en büyük havaalanı olmakla kalmayıp aynı zamanda Afrika’nın en yoğun 5 havaalanından biridir.

Yemekler

Yolcular yemeklerini uçuştan en geç 48 saat öncesinde web sayfasından, call center veya satış ofislerinden çok uygun fiyatlarla sipariş edebilmektedirler.

Ek hizmetler

Air Arabia’nın dergisi ‘Al Nawras’ gündeme dair olaylar hakkında yolcularına bilgi sunmaktadır. Airewards programına üye olarak biriktirdiğiniz milleriniz ile Air Arabia servislerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca Air Arabia özel ihtiyaci olan engelli yolculara ücretsiz tekerlekli sandalye hizmeti sunmaktadır.