Menüsü

Air Antilles Express

Advertisement

En uygun Air Antilles Express uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Advertisement

Get to know more about Air Antilles Express

Air Antilles Express

Air Antilles Express Guadeloupe'de kurulmuş bir havayolu şirketidir. Saint Lucia ve French West Indies adaları arasında tarifeli seferler yapan bölgesel bir havayolu şirketidir. Ana üssü Pointe-à-Pitre Uluslararası Havaalanı'dır. İç hatlarda Fort-de-France, Pointe-à-Pitre, St Barth, Saint Marteen, La Romana, Antigua, St-Lucia arası uçuşlar düzenlemektedir. 2002 yılında faaliyete başlamıştır ve tamamen Air Guyane Express'e aittir. 

Bagaj

Havayolu şirketi müşterilerine kabin bagajı sınırlaması olarak 1 adet, 55x35x25 cm boyutlarınada ve 5 kg ağırlık olacak şekilde belirlenmiştir. Kayıtlı bagaj sınırlaması olarak Economy sınıfı yolcuları için 1 adet ve 23 kg, Business sınıfı yolcuları için ise 2 adet ve 32 kg olarak belirlenmiştir. 

Rezervasyon sınıfları

Air Antilles  şirketi yolcularına Economy ve Business sınıflarından oluşan seçenekler sunmaktadır. 

Online check-in

Havayolu şirketinin yolcularına online check-in hizmeti sunmaktadır.

Filo

Air Antilles  ATR 42-500, ATR 42-600, ATR 72-600 ve DHC-6-300 uçaklarından oluşan filosu ile hizmet sunmaktadır.

Pointe-à-Pitre Uluslararası Havaalanı

Pointe-à-Pitre havalimanı  Pointe-à-Pitre şehrinde hizmet veren bir havalimanıdır. Havaalanı, deniz seviyesinden yaklaşık 35 m yukarıda yükseklikte bulunmaktadır. Havaliamanı tek bir terminali ile hizmet vermektedir. 2016 yılında 2 253 284 yolcuyu ağırlayan havalimanı yıllık ortalama 2 milyon yolcu yoğunluğuna sahiptir. Havalimanında bar, restoran ve alışveriş noktaları bulunmaktadır. Havalimanında ayrıca yolculara kablosuz internet erişimi olan Wifi hizmeti verilmektedir. 

Yemek

Şirket uçuşlarında yolcularına  farklı rezervasyon sınıflarına göre belirlenmiş bir yemek hizmeti vermektedir.

Ek hizmetler

Air Antilles yolcularına e-smiles hizmeti sunmaktadır. Yolcular bir taraftan şirketle uçup, diğer taraftan da bedava uçuş  kazanma fırsatına sahiptirler.