Menü

Travel Service Polska

En uygun Travel Service Polska uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Filtreleri göster

Travel Service Polska

Travel Service Polska  Polonya’nın başkenti olup, aynı zamanda bu ülkenin en büyük şehri olan Varşova merkezli  bir  havayolu şirketidir. 2012 yılında kurulan havayolu şirketi Afrika, Avrupa, Yunanistan, İtalya, Portekiz, İspanya ve Birleşik Arap Emirlikleri gibi bir çok yere havayolu ulaşımı sağlamaktadır.

Bagaj

Travel Service Polska havyolu şirketinin belirlemiş olduğu kabin bagajı 5 kg ve 56/45/25 boyutlarında olarak belirtilmiştir. Kayıtlı bagaj olarak ise Business sınıfı yolcular için 20 kg olurken Ekonomi sınıf yolcuları için 15 kg dan ibarettir.

Rezervasyon sınıfları

Havayolu şirketi yolcularına Economy, Business ve Plus Comfort sınıflarından   oluşan üç farklı rezervasyon seçeneği ile hizmet vermektedir.

Filo

Havayolu şirketinin uçak filosu 1 adettir Boeing 737-800 uçağından oluşmaktadır.

Warsaw Chopin Havaalanı

Warsaw Chopin Havaalanı Polonya'nin başkenti Varşova'da yer alan uluslararası havalimanıdır. Havalimanı ülkenin en büyük havalimanı olup ülkedeki hava trafiğinin %40'ını karşılamaktadır. 1934 yılında kurulmuş havaalanı, günlük 300 tarifeli uçuş hizmeti sunmaktadır. Havaalanı Atina, Dubai, Moskova, Roma, Amsterdam, Newyork, Barcelona, İstanbul  ve Sofya gibi bir çok yere yolcu taşımaktadır. Havalimanı Kuzey ve Güney olmak üzere 2 Terminali ile hizmet sunmuştur.  Havaalanından şehire ulaşım tren,otobüs,taksi veya araba sağlanmaktadır. 2014 yılının verilerine göre havaalanındaki yolcu sayısı 11.206.700 olarak ifade edilmiştir.

Yemek

Havayolu şirketi yolcularına kısıtlı bir yemek hizmeti ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Ek Hizmetler

Travel Service Polska yolcuların uçuşları esnasında dergi, gazete, müzik dinleme ve video izleme olanağı sunnmaktadır. Şirket ayrıca görme ve işitme engellilere yardım hizmeti sunmaktadır.