Menüsü

Gazpromavia

En uygun Gazpromavia uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Get to know more about Gazpromavia

Gazpromavia

Gazpromavia Rusya'nın başkenti Moskova merkezli bir havayolu şirketidir. 1995 yılında kurulmuş olan şirket charter yolcu ve kargo taşımacılığı yapmaktadır. Havayolu şirketi petrol ve gaz endustrisinde Moskova ve uluslararası yönlerde düzenli olarak kargo hizmetleri ile faaliyet göstermektedir. Havayolu şirketi İtalya, Rusya, Sırbistan ve  Özbekistan gibi bir çok yere yere tarifeli uçuşlar sunmaktadır.

Rezervasyon sınıfları

Havayolu şirketi yolcularına Economy, First ve Business sınıflarından   oluşan üç farklı rezervasyon seçeneği ile hizmet vermektedir.

Online check-in

Gazpromavia müşterilerinin yolculuklarını kolaylaştırmak adına web check-in hizmeti sunmaktadır.

Filo

Havayolu şirketinin uçak filosu 3 adetBoeing 737-700,4 adet Dessault Falcon 900,10 adet Sukhoi Superjet 100,32 adet Kamov Ka-226,22 adet Kamov Ka-26,39 adet Mil Mi-2 ve 45 adet Mil Mi-8 uçaklarından oluşmaktadır.

Vnukovo Havaalanı

Vnukovo Havaalanı Moskova'nın 28 km güneybatısında yer almaktadır. Havaalanı Moskova'nın en eski işletim havaalanlarından birisidir ve Moskova'nın 3 büyük uluslararası havalimanından biridir. Vnukovo havaalanının iki terminal ile hizmet etmektedir. Havaalanı Rusya'yı ziyaret eden siyasi liderler ve önemli insanlar tarafından kullanılan bir VİP salonu ile donatılmıştır. Havaalanından şehire ulaşım otobüs ve taksiler ile sağlanmaktadır. 2015 yılının verilerine göre havaalanı önceki yıla nazaran 24 % artış göstererek 15.820.000 yolcu tarafından kullanılmıştır.

Yemek

Şirketin müşterilerine sunduğu yemek hizmeti farklı rezervasyon sınıflarına bağlı olarak değişmektedir.

Ek Hizmetler

Şirket yolcularına seyahatleri boyunca istifade edebilecekleri mobil hizmet, wi-fi, kulaklık ve bireysel ekran gibi hizmeter sunmaktadır.