Menüsü

TAG Airlines

Advertisement

En uygun TAG Airlines uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Advertisement

Get to know more about TAG Airlines

TAG Airlines

Líneas Aéreas del Estado Arjantin'in Comodoro Rivadavia şehrinde yer alan bir havayolu şirketidir. Şirket Eylül 1940 yılında kurulmuştur. Arjantin Hava Kuvvetleri tarafından işletilmekte olup, ağırlıklı olarak Patagonya'da yerli planlı uçuş hizmetler sunan devlete ait bir havayolu şirktedir.

Bagaj

Havayolu şirketinin tarafından belirlenen bagaj limiti hakkında yolcuları şirktetin iletişim merkezlerinde yer sunulmaktadır. 

Rezervasyon sınıfları

Líneas Aéreas del Estado airlines şirketi müşterilerine Ekonomy sınıflarından oluşan  tek rezervasyon seçeneği sunmaktadır.

Online check-in

Şirket yolcularına faaliyette olduğu zaman dilimi içerisinde online check-in hizmeti sunmamıştır. Check-in işlemleri havalimaınından gerçekleşmiştir.

Filo

Líneas Aéreas del Estado Arjantin'in filosu Saab 340B uçaklarından oluşmuştur.

General Enrique Mosconi Uluslararası Havalimanı

Havalimanı  Arjantin'in Comodoro Rivadavia şehrinde  hizmet vermektedir.  Havalimanı şehre yaklaşıl 7 km mesafede yer almaktadır. yaklaşık 2000 dönüm bir alana sahip olan havalimanı 1 adet ana terminali ile hizmet vermektedir.  2014 yılından elde edilen verilere göre havalimanı 500 binin üzerinde yolcuyu ağırlamıştır. Bu rakamlara bakıldığında havalimanının yolcu trafiği bakımından oldukça zayıf bir istatistiğe sahiptir. Havayoluna ulaşım karayolu vasıtları tarafından sağlanmaktadır.

Yemek

Havayolu şirketi yolcularına sandiviç ve paket gıdaların yanı sıra, sıcak ve soğuk içeceklerinden oluşan bir yemek menüsü ile hizmet sunmaktadır.