Menüsü

Everts Air

Advertisement

En uygun Everts Air uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Advertisement

Get to know more about Everts Air

Everts Air

Everts Air ABD’nin Alaska eyaletinin şehri olan Fairbank merkezli bir Amerikan havayolu şirketidir. Havayolu şirketi genel olarak tarifeli ve charter olmak üzere tarifeli kargo hizmeti sunmakla birlikte Alaska ve Kanada’ya yolcu taşımaktadır. Havayolu şirketinin merkezi Fairbank Uluslararası Havalimanıdır.

Bagaj

Everts Air tarafından belirlenen bagaj limitleri tüm destinasyonlar için aynıdır. Havayolu şirketi kayıtlı bagaj için 13,5 kg bagaj limiti belirlemiştir. Bagaj limitlerini aşan yolcular ek ücret ödemek ile mükelleftirler. 

Rezervasyon sınıfı

Everts Air müşterilerine tek tarifeli olarak havayolu hizmeti sunmaktadır. 

Online check- in

Havayolu şirketi müşterilerine online check-in hizmeti sunmamaktadır. Check-in işlemleri havalimanında yapılmaktadır.

Filo

Everts Air havayolu şirletinini filosu McDonnell Douglas DC-6, Curtiss Wright C-46, McDonnell Douglas DC-9, Embraer Brasilia EMB 120, Cessna 208 Grand Caravan, Piper Lance, Pilatus PC-12 uçaklarında oluşmakatır. Uçaklarının çoğu kargo hizmeti veren havayol şirketinin toplam filo sayısı 18 olarak belirtilmiştir.

 

Fairbank Uluslararası Havalimanı

Havalimanı ABD’nin Alaska eyaleti şehri Fairbank’a 5 km uzaklıkta yer almaktadır. Devlet kontrolündeki havalimanı kamu hizmeti vermektedir. Fairbank oldukça küçük bir şehir olmasına karşın Avrupa’ya kesintisiz uçak seferleri gerçekleşmektedir. Havalimanı tek bir terminal ve 7 çıkış kapısı bulunmaktadır. 2012 yılı verilerine göre havalimanı 119,898 uçağı ağırlamıştır.