Menüsü

Air Mandalay

Advertisement

En uygun Air Mandalay uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Advertisement

Get to know more about Air Mandalay

Air Mandalay

Air Mandalay   Myanmar'in en büyük kenti ve eski başkenti Yangon merkezli havayolu şirketi 1994 yılında kurulmuş ve aynı yıl içersinde hizmetlerine başlamıştır. Havayolu şirketi bölgesel ve uluslararası charter uçuşlar sunmaktadır. Ülkenin turizm sektörünü destekleyen uzun bir geçmişi bulunmaktadır. Yangon merkezli havayolu geniş bir yurtiçi ağı ile yüksek standartlarda yolcu taşımacılığı sunmaktadır.

Bagaj

Havayolu şirketinin belirlemiş olduğu kabin bagajı 7 kg 22/18/10 boyutlarında olarak belirtilmiştir. Kayıtlı bagaj olarak ise yetişkin ve çocuklar için yarım ücret karşılığı 20 kg olarak belirtilmiştir.

Rezervasyon sınıfları

Havayolu şirketi tek rezevasyon seçeneği ile hizmet vermektedir.

Online check-in

Air Mandalay şu an itibariyle yolcularına online check-in hizmeti sunmamaktadır.

Filo

Havayolu şirketi   2 adet Embraer ERJ 145ER ve 6 adet emir Mitsubishi MRJ -90 oluşmaktadır.

Yangon Uluslararası Havalimanı

Yangon Uluslararası Havalimanı, Myanmar’ın en büyük ve en işlek havalimanıdır. Havalimanı Yangon’a 15 km mesafedeki Mingaladon’da yer almaktadır. Havalimanı Güney Asya’nın en iyi ve en modern havalimanı olarak kabul edilmektedir. Havaliımanı her yıl yaklaşık 3 milyon civarı yolcuyu ağırlamaktadır. Ancak 2014 yılında havalimanının ağırladığı yolcu sayısı 4 milyona ulaşmıştır. Havalimanı iki terminal ile yolculara hizmet vermektedir. Havalimanına ulaşım karayolu vasıtaları ile sağlanmaktadır. 

Yemek

Air Mandalay yolcularına atıştırmalık ve alkolsüz içeceklerden oluşan bir yemek menüsü sunmaktadır.