Menüsü

Insel Air

En uygun Insel Air uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Get to know more about Insel Air

Insel Air

Insel Air Karayip Denizi'nin güneyinde ve Venezuela'nın kuzeyinde yer alan Hollanda'ya bağlı bir ada olan Kurasao başkenti Willemstad merkezli bir havayolu şirketidir. Insel Air 1993 yılında kurulmuştur. Havayolu şirketi 2006 yılından itibaren Kuzey Amerika ve Güney Amerika, Karayipler, Kralendjik, Philipsburg, Miami, Punto Fijo gibi bir çok yerde uçak seferleri düzenlemektedir. Insel Air’in 2016 yılında 1.4 milyon yolcu taşıması beklenmektedir.

Bagaj

Insel Air şirketinin belirlediği kabin  bagajı sınırlaması  1 adet olup 10 kg 55/35/20 boyutlarındadır. Ayrıca1 adet ekstra bagaj  için ise 50/30/20 boyutlarında koltuğun arkasına sığabilecek durumunda  olarak belirlenmiştir. Havayolu şirketinin müşterileri için kayıtlı bagaj limiti ise  Ekonomi sınıflar için 1 adet olup  23 kg olarak belirlenmiş iken, Flexi sınıfları için ise 2 adet olup 23 kg olarak ifade edilmiştir.

daha fazla bilgi

Rezervasyon sınıfları

Insel Air Havayolu şirketi müsterilerine Ekonomy ve Flexi sınıflarından oluşan  iki seçenekten oluşan rezervasyon sınıfları ile hizmet sunmaktadır.

Online check-in

Insel Air yolcularına online check-in hizmeti sunmaktadir. Check-in hizmeti ucak hareket etmezden 1 saat kalana kadar  devam etmektedir.

daha fazla bilgi

Filo

Havayolu şirketinin uçak filosu 6 adet Fokker 50, 3 adet Mc Donnel –Douglas MD-82 ve 1 ADET Mc Donnell-Douglas MD-83 uçaklarından oluşmak üzere 10 adettir.

Curaçao Uluslararası Havaalanı

Curaçao havaalanı uluslararası havaalanı diğer adı ile Hato uluslararası havalanı Karayip Denizinin güneyinde Venezuella’nın ise kuzeyinde yer alan bir ada olan Kurasao’ya hizmet vermektedir. 2006 yılında hizmete giren yeni terminali ile birlikte havalimanının yolcu kapasitesi 1,6 milyon yolcuya ulaşmıştır.

daha fazla bilgi

Yemek

Havayolu şirketi yolcularına atıştırmalık gıdalar, bira, şarap ve alkollü içeceklerin yer aldığı bir yemek hizmeti sunmaktadır. 

Ek hizmetler

Havayolu şirketinin müşterilerine yanlarında kedi ve köpek olmak kaydı ile evcil hayvanlarını da yanlarında götürebilme imkanı sağlamaktadır. Havayolu şirketinin bu hizmetinden faydalanmak isteyen yolcuların belirlenen kriterleri yerine getirmeleri gerekmektedir.v Ayrıca uçak yolculuğu daha keyifli geçmesi açısından gazeteler sunmaktadır.