Menüsü

Regional Air

Advertisement

En uygun Regional Air uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Advertisement

Get to know more about Regional Air

Regional Air

Barents AirLink İsveç merkezli bir havayolu şirketidir. 1974 yılında kurulan şirket yurtiçi ve uluslararası destinasyonlara tarifeli uçak seferleri düzenlemektedir. Havayolu şirketi 3 ayrı noktaya havayolu ulaşımı sağlamaktadır. 

Bagaj

Barents AirLink şirketinin belirlemiş olduğu bagaj limitleri hakkında detaylı bilgi şirketin iletişim merkezlerinden elde edilmektedir. 

Rezervasyon sınıfları

Havayolu şirketi tek rezervasyon seçeneği ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Online check-in

Online check-in hizmeti sunulmamaktadır.

Filo

Barents AirLink şirketi  BAe Jetstream 32, Beechcraft Super King Air 200 ve  Piper PA-31 Navajo/Chieftain uçaklarından oluşmakta olan uçak filosu ile havayolu ulaşımı sağlamaktadır. 

Luleå Havaalanı

Luleå Havaalanı, İsveç'in kuzeydoğusunda bulunan bir kent olan Luleå'nın 7 km  güneydoğusunda yer almaktadır. Luleå havalimanı İsveç'in en büyük 5. havalimanı özelliğini taşımaktadır. Havalimanı hava kuvvetleri tarafından da kullanılmlaktadır. 2015 yılı verilerine bakıldığında havalimanının 1,177,443 yolcu tarafından kullanıldığı ve bağlamda yoğun bir havalimanı izlenimi vermemektedir. Havalimanı ile şehir arası ulaşım karayolu vasıtaları ile sağlanmaktadır. 

Yemek

Şirket müşterilerine oldukça kısıtlı imkanlar çerçevesinde yemek hizmeti sunmaktadır.