Menüsü

Air Tindi

En uygun Air Tindi uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Get to know more about Air Tindi

Air Tindi

Air Tindi Kanada'nın bölgelerinden Kuzeybatı Toprakları'nın başkenti Yellowknife merkezli bir havayolu şirketidir.  Şu anda Discovery Air şirketine ait olan havayolu şirketi isteğe bağlı olarak tarifeli uçak seferlerinin yanı sıra, charter uçuşlar düzenlemektedir. Şirket bölgesel olmak kaydı ile 7 farklı noktaya havayolu ulaşımı sağlamaktadır. 

Bagaj

Havayolu şirketinin kayıtlı bagaj sınırlaması 23kg, Busines  sınıfları için 40 kg olarak ifade edilmiştir. Kabin bagajı olarak ise müşterilerine 7 kg gibi bir sınırlama getirmiştir.

Rezervasyon sınıfları

Air Tindi şirketi müşterilerine sadece  Ekonomy  sınıfından oluşan  tek bir  rezervasyon seçeneği sunmaktadır.

Online check-in

Şirket yolcularına online check-in hizmeti sunmamaktadır. Check-in işlemleri uçağın havalimanından yapılmaktadır. 

Filo

Air Tindi Learjet 35A, Dash 7 Comb, Twin Otter, King Air 350, Beechcraft King Air 200,Beechcraft Super Kingair, Cessna Caravan ve Cessna Grand Caravan uçaklarından oluşan filosu ile faaliyet göstermektedir. 

Yellowknife Havaalanı

Yellowknife Ulusal Havaalanları Sisteminin bir parçası olarak  olarak hizmet vermektedir ve Kuzeybatı Bölgeleri Hükümeti tarafından işletilmektedir. Havayolu şirketi 2008 yılında mevcut terminalini genişletmeye giderek,  havalimanının kapasitesi de 2 katına çıkarılmıştır.  Yellowknife  havalimanı yıl boyunca 1 milyonun altından yolcuya ev sahipliği yapmaktadır. Havalimanı ve şehir merkezi arasında yolculuk katayolu taşıtları üzerinden sağlanmaktadır.

Ek hizmetler

Air Tindi müşterilerine tarifeli ve charter seferlerin yanı sıra kargo hizmeti ile de hizmet sunmaktadır.