Menüsü

Endeavor Air

Advertisement

En uygun Endeavor Air uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Advertisement

Get to know more about Endeavor Air

Endeavor Air

Endeavor Air 1985 yılında Express Airlines adı alıtında kurulmuş bölgesel bir Amerikan havayolu şirketidir. Şirket 2002 yılında Pinnacle Airlines ismini almıştır. Havayolu şirketi 1 Ağustos 2013'te ise Endeavour Air olarak değiştirilmiştir.

Bagaj

Havayolu şirketinnin belirlediği bagaj limiti kayıtlı bagaj için Ekonomy sınıfı yolculara 23 kg,Business sınıfı yolcuları için ise 32 kg olarak belirlenmiştir. Belirlenen bagaj sınırlamasını aşan yolcular eksta ücrete tabi tutulmaktadırlar. 

Rezervasyon sınıfları

Endeavor Air müşterilerine Ekonomi ve Business sınıflarından oluşmakta olan iki farklı rezervasyon seçenekleri ile hizmet vermektedir. 

Online check-in

Havayolu şirketi yolcularına online check-in hizmeti sunmamaktadır. check-in  işlemleri havalimanında yapılmaktadır.

File

Havayolu şirketinin uçak filosu toplamda 123 adet olmak üzere Bombardier CRJ200LR, Bombardier CRJ-900ER ve Bombardier CRJ-900LR uçaklarından  oluşmaktadır.

Detroit Metropolitan Wayne County Havaalanı

Detroit Metropolitan Amerika Birleşik Devletleri'nin Michigan eyaletinde yer alan ve Wayne ilçesinde yer alan bir şehir olan Romulu'de hizmet veren uluslararası bir havalimanıdır. 2012 yılında Detroit Metropolitan Wayne County Havaalanı, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en işlek 16. havaalanı ve yolcu trafiği açısından dünyanın 44'üncü en yoğun havalimanı olarak kayıtlara geçmiştir. 2015 yılında havalimanını ziyaret eden yolcuların sayısı 33,440,112 olarak ifade edilmiştir. havalimanın Edward H. McNamara Terminali ve North Terminali ile hizmet vermektedır. Havalimanında yolcular kablosuz internet bağlantısı WİFİ hizmetinden yararlanabilmektedirler. Havalimanına ulaşım ağırlıklı olarak otobüs ve taksiler vasıtası ile sağlanmaktadır.

Yemekler

Havayolu şirketi müşterilerine atıştırmalık yemekler ve alkolsüz içeceklerden oluşmakta olan yemek hizmeti sunmaktadır. 

Ek Hizmetler

Endeavor Air yolcular uçakta yolculukları boyunca canlı TV, müzik ve film gibi eğlence hizmetleri sunmaktadır.