Menüsü

Air Arabia Jordan

Advertisement

En uygun Air Arabia Jordan uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Advertisement

Get to know more about Air Arabia Jordan

Air Arabia Jordan

Air Arabia Jordan, Amman Queen Alia merkezli olarak 24 Aralık 2014’ten bu yana Air Arabia Grup bünyesinde ortak girişim şirketi olarak hizmet vermektedir. Amman Queen Alia  Havaalanı’ndan Afrika, Orta Doğu ve Asya ülkelerine uçuş imkanı sağlamaktadır.

Bagaj

Air Arabia Jordan, cömert bir ücretsiz el bagajı müsaadesi sunmaktadır.El bagajı yolcu başına 10 kg’dır. Arzu ettiğiniz taktirde parça sınırlaması olmaksızın check-in bagajınızı 20 veya 30kg olarak çok uygun ücretlerle satın alabilirsiniz.

Rezervasyon sınıfları

Air Arabia Jordan basic, value ve extra seçeneklerinden oluşan rezervasyon sınıfları ile müşterilerine hizmet vermektedir. 

Online check-in

Air Arabia Jordan, yolcularına online check-in hizmeti sunmaktadır. Uçuştan 24 saat önce online check-in açılır.

Filo

Air Arabia Grup filosunda 44 adet son teknoloji  Airbus 320 tipi uçak bulunmaktadır. Filodaki tüm uçaklar, Air Arabia’ya özel olarak 82 santim koltuk aralıkları ile dünyadaki en konforlu ekonomi sınıflarından biri olarak uçuş imkanı sunmaktadır.

Kraliçe Aliye Uluslararası Havalimanı

Queen Alia Havaalanı Türkçe ismi ile Kraliçe Aliye Uluslararası Havalimanı Amman’a 35 km mesafede olup Avrupa, Asya ve Afrika’daki bir çok noktaya uçuş imkanı sağlamaktadır. Ürdün'ün başkenti Amman'nın 30 km güneyinde Zizye ilçesinde bulunan ülkenin ana havalimanıdır. Havalimanı 1983 yılında tamamlanmış olup adını, Ürdün Kralı Hüseyin'in üçüncü eşi olan Kraliçe Aliye'den almaktadır. Havalimanı, Royal Jordanian'ın havayolu bağlantı merkezi olarak hizmet vermektedir.

Yemekler

Yolcular yemeklerini uçuştan en geç 48 saat öncesinde web sayfasından, call center veya satış ofislerinden çok uygun fiyatlarla sipariş edebilmektedirler.

Ek hizmetler

Air Arabia’nın dergisi ‘Al Nawras’ gündeme dair olaylar hakkında yolcularına bilgi sunmaktadır. Airewards programına üye olarak biriktirdiğiniz milleriniz ile Air Arabia servislerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca Air Arabia özel ihtiyaci olan engelli yolculara ücretsiz tekerlekli sandalye hizmeti sunmaktadır.