Menüsü

CanJet

En uygun CanJet uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Get to know more about CanJet

CanJet

CanJet  Kanada'nın Enfield yerleşim yerinde faaliyet göstermiş olan bir havayolıu şiketir. 2002 yılında kurulmuş olan havayolu şirketi düşük maaliyetli charter uçak seferleri düzenelemiştir. CanJet  1 Eylül 2015 tarihinden itibaren faaliyetlerini durdurmuştur. 

Bagaj

Havayolu şirketinin tarafından belirlenen bagaj limiti hakkında her türlü bilgiyi yolcular şirktetin iletişim merkezlerinden almışlardır.

Rezervasyon sınıfları

CanJet şirketi müşterilerine sadece Ekonomy sınıflarından oluşan  tek bir rezervasyon seçeneği sunmuştur.

Online check-in

Şirket yolcularına faaliyette olduğu zaman dilimi içerisinde online check-in hizmeti sunmamıştır. Check-in işlemleri havalimaınından gerçekleşmiştir. 

Filo

Şirket yolcularına faaliyette olduğu zaman dilimi içerisinde online check-in hizmeti sunmamıştır. Check-in işlemleri havalimaınından gerçekleşmiştir. 

Halifax Stanfield Uluslararası Havalimanı

Havalimanı Kanada'nın eyâletlerinden biri olan Yeni İskoçya'nın başkenti Halifax bölgesindeki  Enfield'da yer almaktadır. Havalimanı 2015 yılında toplam 3.702.705 yolcuyu ağırlamıştır. Yolcu trafiği bakımından ise Kanada'nın 8. yoğun havalimanı olarak nitelendirilmektedir. Havalimanı tek bir terminali ile yolculara hizmet vermektedir. Havalimanında havacılık şirketlerine yiyecek ve içecek hizmeti sağlanan bir Business Park yer almaktadır. havalimanına ulaşım genel olarak toplu taşım aracı olan otobüsler vasıtası ile sağlanmaktadır.

Yemekler

CanJet, tüm uçuşlarında (ABD uçuşları hariç) ücretsiz bir kadeh şarap, alkolsüz içecek, kahve ve çay ile birlikte  ücretsiz sıcak yemekler sunmuştur. Pizza ve sandviçler, ABD uçuşlarında, alkolsüz içecekler, kahve ve çay ücretsiz olarak yolculara ikram edilmiştir.