Menüsü

Alphaland Aviation

En uygun Alphaland Aviation uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Get to know more about Alphaland Aviation

Alphaland Aviation

Cirrus Airlines Şubat 1995 yılında kurulmuş olan bölgesel bir havayolu şirketidir. Almanya'da faaliyet göstermiş olan havayolu şirketi charter hizmeti de sunmuştur. Bölgesel uçuşlarını Dresden, Frankfurt, Hamburg, Munich, Münster, Hof ve Stuttgart'a, uluslararası uçak seferlerini ise  Berne, Salzburg, Vienna ve Zürich'e düzenlemiştir. 20 Ocak 2012 tarihinden itibaren havayolu süresiz olarak uçak seferlerini durdurmuştur.

Bagaj

Havayolu şirketi tarafından belirlenen bagaj limiti hakkında yolcular şirktetin iletişim merkezlerinden bilgi edinmişlerdir.

Rezervasyon sınıfları

Cirrus Airlines airlines şirketi müşterilerine Ekonomy ve Business sınıflarından oluşan iki farklı rezervasyon seçenekleri ile hizmet sunmuştur. 

Online check-in

Şirket yolcularına faaliyette olduğu zaman dilimi içerisinde online check-in hizmeti sunmamıştır. Check-in işlemleri havalimaınından gerçekleşmiştir.

Filo

Cirrus Airlines şirketinin filosu Embraer ERJ-170, Dornier 328-100 ve Bombardier Global 1000 uçaklarından oluşmuştur.

Dresden Havalimanı

Havalimanı Almanya'nın Saksonya eyaletinin merkezi olan şehir Dresden'de hizmet vermektedir. Dresden şehir merkezine 9 km mesafede yer alan havalimanı  2015 yılından elde edilen verilere göre havalimanı 1,726,471 yolcuyu ağırlamıştır. Şirket 1 terminali ile yolcularına hizmet sunmaktadır. Havalimanında business sınıfı yolcular için özel hizmetler sunmaktadır. Havalimanına alışveriş merkezi, restoran ve benzin istasyonu bulunmaktadır. Havayoluna ulaşım katayolu vasıtları tarafından sağlanmaktadır.

Yemekler

Havayolu şirketi yolcularına seçilen rezervasyon seçenekerine göre belilenen kısıtlı bir yemek hizmeti sunmuştur.