Menüsü

China Postal Airlines

Advertisement

En uygun China Postal Airlines uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Advertisement

Get to know more about China Postal Airlines

China Postal Airlines

City Airline İsveç'in Landvetteryerleşim yerinde faaliyet gööstermiş olan bir havayolu şirketidir. 1997 yılında kurulmuş olan havayolu şirketi 2007 yılına kadar 110 çalışanı ile faaliyet göstermiştir. 2011 yılında ise Skyways şirketi ile birleşmesinden dolayı faaliyetlerini durdurmuştur.

Bagaj

Havayolu şirketinin tarafından belirlenen bagaj limiti hakkında yolcular şirktetin iletişim merkezlerinde verilen bilgi neticesinde elde etme imkanı bulmuşlardır.

Rezervasyon sınıfları

City Airline şirketinin müşterilerine sunduğu rezervasyon sınıfları farklı destinasyonlara nazaran değişmiştir.

Online check-in

Şirket yolcularına faaliyette olduğu zaman dilimi içerisinde online check-in hizmeti sunmamıştır. Check-in işlemleri havalimaınından gerçekleşmiştir.

Filo

Líneas Aéreas del Estado Arjantin'in filosu Saab 340B uçaklarından oluşmuştur.

General Enrique Mosconi Uluslararası Havalimanı

Havalimanı Arjantin'in Comodoro Rivadavia şehrinde  hizmet vermektedir.  Havalimanı şehre yaklaşıl 7 km mesafede yer almaktadır. yaklaşık 2000 dönüm bir alana sahip olan havalimanı 1 adet ana terminali ile hizmet vermektedir.  2014 yılından elde edilen verilere göre havalimanı 500 binin üzerinde yolcuyu ağırlamıştır. Bu rakamlara bakıldığında havalimanının yolcu trafiği bakımından oldukça zayıf bir istatistiğe sahiptir. Havayoluna ulaşım katayolu vasıtları tarafından sağlanmaktadır.

Yemekler

Havayolu şirketi yolcularına sandiviç ve paket gıdaların yanı sıra sıcak ve soğuk içeceklerinden oluşan bir yemek menüsü ile hizmet sunmaktadır.