Menü

Grand China Air

En uygun Grand China Air uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Filtreleri göster

Grand China Air

Grand China Air 2007 yılında kurulmuş, Haikou Meilan Uluslararası Havalimanı merkezli bir Çin havayolu şirketidir. Grand China Air  Grand China Airlines Holding Company tarafından yönetilmektedir. Havayolu şirketi yurtiçi ve yurtdışına olmak üzere tarifeli uçak seferleri düzenlemektedir. 

Bagaj

Grand China Air tarafından belirlenen bagaj limitleri seçilen rezervasyon sınıfına ve destinasyona göre kayıtı bagajlarda 20 ile 30 kg olarak değişmektedir. Kabin bagajı için belirtilen sınırlama ise 1 adet ve 5 kg. 

Rezervasyon sınıfı

Havayolu şirketi müşterilerine  Economy ve Business  sınıfı rezervasyon seçeneği sunmaktadır.

Online check- in

Grand China Air yolcuları havayolu şirketinin online check-in hizmeti sunmaması nedeniyle check-in işlemlerini havalimanından yapmaktadırlar. 

Filo

Havayolu şirketinin uçak filosu sadece 3 adet  Boeing 737-800 uçaklarından oluşmaktadır. Boeing 737-800 uçağının toplam yolcu kapasitei 164’tür. 

Haikou Meilan Uluslararası Havaalanı

Haikou Meilan Çin Halk Cumhuriyeti'nin Hainan eyaletinin merkezi ve en büyük şehri Haikou’da hizmet veren bir havalimanır. Haikou Meilan Uluslararası Havaalanı şehir merkezinin 25 kilometre güneydoğusunda yer almaktadır. Havaalanı Hainan’ın en büyük, fakat en işlek ikinci havalimanıdır. Havalimanı ayrıca Çin’in en işlek 21. Havalimanıdır. 2011 yılından elde edilen bilgilere göre havalimanını 10,167,818 yolcu ziyaret etmiştir. Havalimanı 14 Ağustos 2013 yılında yeni terminali açılmıştır.