Menüsü

SCAT Airlines

Advertisement

En uygun SCAT Airlines uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Advertisement

Get to know more about SCAT Airlines

SCAT Airlines

SCAT Airlines, 1997 yılında Shymkent, Kazakistan’da kurulmuştur. Ermenistan, Azerbaycan, Çin, Gürcistan, Rusya, Türkiye ve Ukrayna ülkelerinde ki 34 nokta ve 8 ülkeye uçuşlar düzenlenmektedir.

Bagaj

Ekonomi Sınıfı: 1 parça, maksimum 20 kg check-in bagajları ve 1 parça, maksimum 5 kg el bagajları kabul edilmektedir.

Not: Bagaj limitleri uçuş sınıfı veya güzergaha göre değişiklik gösterebildiği gibi hava yolu firması tarafından da değiştirilebilir. Uçuşunuzla ilgili bagaj limitlerini, rezervasyon sonrası aldığınız mailden kontrol ederek emin olabilirsiniz.”

Rezervasyon sınıfları

Ekonomi Sınıfı aktif olarak hizmet vermektedir.

Online check-in

Online check-in hizmeti uçuş saatinin 24 saat öncesinden başlayıp 1 saat öncesine kadar hizmet vermektedir.

Filo

2016 yılı itibariyle, Boeing 767-300, Boeing 757-200, Boeing 737-700 NG, Boeing 737-300, Boeing 737-500 ve Bombardier CRJ-200 modelleriyle toplamda 17 adet uçağıyla filosu hizmet vermektedir.

Shymkent (Şimkent) Uluslararası Havaalanı

Shymkent (Şimkent/Çimkent) Uluslararası Havaalanı, 1932 yılında Shymkent, Kazakistan’da kurulmuştur. Shymkent şehir merkezine 12 km uzaklıktadır. 100 km Tashkent den, 450 km Bishkek’den ve 700 km Almaty şehirlerinden uzaklıktadır. "Air Astana", "SCAT", "Transaero", "FLY Dubai", "BEK AIR", ve "S7’’ havayolu şirketleri havalimanında hizmet vermektedir. Shymkent Havalimanından: Moskova, Novosibirsk, Istanbul, Antalya, Urumqi ve Dubai ye uçuşlar gerçekleştirilmektedir. 2014 yılında, 440,000 yolcuya hizmet vermiştir. Restoranlar ve kafeler, Atm, Wi-Fi, döviz bürosu, Duty free mağazaları, hediyelik eşya, Lounge salonları, ibadethane, İlk yardım tesisleri ve eczane hizmet vermektedir.

Yemek

Yolcularına uçuş süresi ve varış noktasına göre farklı yiyecek ve içecek türleriyle yolcularına hizmet vermektedir. Genel olarak tüm uçuşlarında; soğuk ve sıcak içecekler, atıştırmalık ve sandviçler yolcularına servis edilmektedir. 

Ek hizmetler

Uçuşlarda; Gazete, dergi, battaniye ve müzik hizmeti verilmektedir.