Menüsü

Air Arabia Egypt

Advertisement

En uygun Air Arabia Egypt uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Advertisement

Get to know more about Air Arabia Egypt

Air Arabia Egypt

Air Arabia Egypt, İskenderiye merkezli olarak 9 Eylül 2009’dan bu yana Air Arabia Grup bünyesinde ortak girişim şirketi olarak hizmet vermektedir. İskenderiye Burj Al Arab Havaalanı’ndan Afrika ve Orta Doğu ülkelerine uçuş imkanı sağlamaktadır.

Bagaj

Air Arabia Egypt, cömert bir ücretsiz el bagajı müsaadesi sunmaktadır. El bagajı yolcu başına 10 kg’dır. Arzu ettiğiniz taktirde parça sınırlaması olmaksızın check-in bagajınızı 20 veya 30kg olarak çok uygun ücretlerle satın alabilirsiniz.

Rezervasyon sınıfları

Air Arabia Egypt basic, value ve extra seçeneklerinden oluşan rezervasyon sınıfları ile müşterilerine hizmet vermektedir. 

Online check-in

Air Arabia Egypt, yolcularına online check-in hizmeti sunmaktadır. Uçuştan 24 saat önce online check-in açılır.

Filo

Air Arabia Grup filosunda 44 adet son teknoloji  Airbus 320 tipi uçak bulunmaktadır. Filodaki tüm uçaklar, Air Arabia’ya özel olarak 82 santim koltuk aralıkları ile dünyadaki en konforlu ekonomi sınıflarından biri olarak uçuş imkanı sunmaktadır.

Burj Al Arab Havaalanı

İskenderiye Nil Delta Bölgesi’nde yer almakta olan havaalanı Kuzey Afrika ve Asya’nın bir çok ülkesine uçuş imkanı sağlamaktadır.

Yemekler

Yolcular yemeklerini uçuştan en geç 48 saat öncesinde web sayfasından, call center veya satış ofislerinden çok uygun fiyatlarla sipariş edebilmektedirler.

Ek hizmetler

Air Arabia’nın dergisi ‘Al Nawras’ gündeme dair olaylar hakkında yolcularına bilgi sunmaktadır. Airewards programına üye olarak biriktirdiğiniz milleriniz ile Air Arabia servislerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca Air Arabia özel ihtiyaci olan engelli yolculara ücretsiz tekerlekli sandalye hizmeti sunmaktadır.