Menüsü

AirExplore

Advertisement

En uygun AirExplore uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Advertisement

Get to know more about AirExplore

AirExplore

Air Explore 2008 yılında kurulmuş Slovakya'da hizmet veren bir havayolu şirketidir. Şirket kuruluşundan 2 yıl sonra faaliyete başlamıştır. Havayolu şirketi müşterilerine charter uçak hizmetleri sunmaktadır. 

Bagaj

Havayolu şirketinin tarafından belirlenen bagaj limiti  kayıtlı bagaj için Business sınıfı yolcularıma 30 kg, Travel sınıfı yolcularu için ise 15 kg limiti belirlenmiştir. Kabin bagajı sınırlaması ise 56 x 45 x 25cm boyutlarında olacak şekilde   5 kg olarak belirtilmiştir.

Rezervasyon sınıfları

 Air Explore şirketi müşterilerine Travel ve Business sınıflarından oluşmakta olan iki ayrı rezervasyon seçenekleri ile hizmet vermektedir. 

Online check-in

Şirket yolcularına online check-in hizmeti sunmaktadır. Online check-in hizmeti  uçağın kalkışına 23 saat kala başlamaktadır.

Filo

Air Explore havayolu şirketi 4 adet Boeing 737-800 uçaklarından oluşmakta olan filosu ile hizmet vermektedir.

Bratislava Havaalanı

1951 yılında hizmete açılan havalimanı Slovakya’nın Başkenti ve en büyük şehri olan Bratislava’nın şehir merkezine 9 km uzaklıkta yer almaktadır. Havalimanı 2014 yılından bu yana Slovakya Cumhuriyeti Kalkınma Bakanlığına aittir. Havaalanın son olarak 2015 yılından alınan verilere göre  1,563,010 yolcu ziyaret etmiştir. Aynı yıl içerisinde havalimanında  19,448 uçak seferi düzenlenmiştir. Havalimanında ilk yardım, bagaj sarma, bagaj, ücretsiz Wi-Fi, bar ve kafeler, restoran, VIP salonu, havaalanı işletme kulübü, duty-free mağazaları, hediyelik eşya dükkanı, haber ajanları ve araba kiralama yerleri yer almaktadır. Havalimanının yolcu kapasitesi ise 5 milyon olarak ifade edilmiştir. Havalimanına ulaşım otobüsler ve taksiler ile yapılmaktadır. 

Yemekler

AirExplore yolcularına oldukça kısıtlı bir yemek hizmeti sunmaktadır.

Ek hizmetler

Havayolu şirketi uçak seferlerinin yanı sıra uçak bakımı hizmeti de sunmaktadır.