Menüsü

Air Leap

Advertisement

En uygun Air Leap uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Advertisement

Get to know more about Air Leap

Air Leap

AirTran Airways ABD'nin Florida eyaletinde yer alan Orlando şehri merkezli bir havayolu şirketidir. Havayolu şirketi ilk başlarda günlük 700 uçak seferine vatan düşük maaliyetli seferler düzenlemektedydi. Şirket  28 Aralık 2014'te Southwest Airlines şirketinin bünyesine katılmasından dolayı faaliyetlerini durdurmuştur. 

Bagaj

Havayolu şirketinin tarafından belirlenen bagaj limiti  kayıtlı bagaj için 23 kg olarak belirlenmiştir. Yolcular için izin verilen maksimum bagaj sınırlaması ise 45 kg olarak belirtilmiştir. 

Rezervasyon sınıfları

AirTran şirketi müşterilerine Economy ve Business sınıflarından oluşmakta olan rezervasyon sınıfları ile hizmet sunmuştur.

Online check-in

Şirket yolcularına online check-in hizmeti sunmaktadır. Online check-in hizmeti  uçağın kalkışına 24 saat kala aktif hale gelip uçağın kalkışına 45 dakika kalana kadar devam etmektedir.

Filo

AirTran Airways havayolu şirketinin uçak filosu Boeing 717-200 ve Boeing 737-700 uçaklarından oluşmuştur. Uçak filosunun sayısı 140 olarak ifade edilmiştir. 

Baltimore–Washington Uluslararası Havalimanı

Baltimore/Washington ABD'nin Maryland  eyâletinde hizmet veren bir havalimanıdır. Havaalanı, Baltimore şehir merkezinin 6 km güneyinde ve Washington'un 51 km kuzeydoğusunda yer aalmaktadır. 2010 yılında Baltimore/Washington havalimanı, 2009 yılı Havalimanı Hizmet Kalitesi anketine göre Uluslararası Havalimanları Konseyi tarafından dünyanın en iyi havalimanı olarak seçilmiştir. 2015 yılında havalimanın ziyaret eden yolcu sayısı 23,823,532 olarak belirtilmiştir. Havalimanı A,B,c,D ve E terminallerinden oluşmak üzere toplamda 5 terminali ile hizmet vermektedir. Havalimanına ulaşım noktasında yolcular için bol seçenekler bulunmaktadır. Yolcular ulaşımlarını ister servisler, taksi ve otobüsler vasıtası ile karayolu üzerinden yapbilmekte, isterler ise tren ile demiryolu üzeriden veya bisiklet ile sağlayabilmektedirler.Havalimanı yolculara ücretsiz WİFİ hizmeti sunmaktadır.

Yemekler

AirTran Airways müşterierine farklı rezervayon sınıflara özel olarak hazırlanmış  yemeklerden oluşan bir  yemek hizmeti sunmuştur. Ayrıca bol seçeneklerden oluşan alkollu içecekler de sunmuştur.

Ek hizmetler

AirTran Airways uçakta yolcularına internet erişimi ve dergiler sunmuştur.