Menüsü

Air Arabia

Advertisement

En uygun Air Arabia uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Advertisement

Get to know more about Air Arabia

Air Arabia

Air Arabia, Birleşik Arap Emirlikleri merkezli bir havayolu şirketi olarak 2003 yılında kurulmuştur. Air Arabia, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Sharjah ve Ras Al Kaimah Emirlikleri’ nin resmi havayolu olup,  Ortadoğu, Kuzey Afrika, Asya ve Avrupa’da 120’den fazla destinasyona uçuş gerçekleştirmektedir.  Air Arabia 2006 senesinden bu yana İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına hergün tarifeli seferler gerçekleştirmekte olup, 2017 senesinde Trabzon’a sezonluk tarifeli seferler icra etmektedir.

Bagaj

Air Arabia cömert bir ücretsiz el bagajı müsaadesi sunmaktadır. El bagajı yolcu başına 10 kg’dır. Arzu ettiğiniz taktirde parça sınırlaması olmaksızın check-in bagajınızı 20,30 veya 40kg olarak çok uygun ücretlerle satın alabilirsiniz.

daha fazla bilgi

Rezervasyon sınıfları

Havayolu şirketi basic, value ve extra seçeneklerinden oluşan rezervasyon sınıfları ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Online check-in

Havayolu şirketi basic, value ve extra seçeneklerinden oluşan rezervasyon sınıfları ile müşterilerine hizmet vermektedir.

daha fazla bilgi

Filo

Air Arabia Grup filosunda 44 adet son teknoloji Airbus 320 tipi uçak bulunmaktadır. Filodaki tüm uçaklar, Air Arabia’ya özel olarak 82 santim koltuk aralıkları ile dünyadaki en konforlu ekonomi sınıflarından biri olarak uçuş imkanı sunmaktadır.

Sharjah Havaalanı

1932 yılından bu yana hizmet vermekte olan Sharjah Havaalanı’nın Dubai’ye sadece 18 km mesafede olması ve modern, dinamik yapısıyla gereken uçuş formalitelerini 20 dakika gibi kısa bir sürede bitirebilmesi sebebiyle tercih edilmektedir.

daha fazla bilgi

Yemekler

Air Arabia uçaklarında yolcular, çeşitli uluslararası mutfakların lezzetli yiyeceklerinin tadını çıkarma imkanına sahiptirler. Sky Café servisi, uçakta çeşitli iştah açıcı yiyeceklerden seçim yapma olanağı sağlar. İkramlar hafif atıştırma yiyeceklerden uzun uçuşlarda zengin sıcak yemeklere kadar uzanmaktadır. Yolcular yemeklerini uçuş öncesi web sayfasından, call center veya satış ofislerinden çok uygun fiyatlarla sipariş edebilmektedirler.

Ek hizmetler

Air Arabia’nın dergisi ‘Al Nawras’ gündeme dair olaylar hakkında yolcularına bilgi sunmaktadır. Ayrıca Sky Mall servisi ile sevdiklerinize inanılmaz indirimler ile çok özel hediyeler alabilirsiniz. Airewards programına üye olarak biriktirdiğiniz milleriniz ile Air Arabia servislerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca Air Arabia özel ihtiyacı olan engelli yolculara ücretsiz tekerlekli sandalye hizmeti sunmaktadır.