Menüsü

Garuda Indonesia

En uygun Garuda Indonesia uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Get to know more about Garuda Indonesia

Garuda Indonesia

Garuda Indonesia, 1947 yılında Endonezya da kurulmuştur. 60 iç hatlar seferleri ve 73 dış hat seferiyle toplamda 133 farklı noktaya ve 14 ülkeye uçuşlar gerçekleştirmektedir. Her yıl yaklaşık olarak 25 milyon yolcuya hizmet verip, günlük 500’e yakın uçuş gerçekleştirilmektedir. 2014 yılından beri, SkyTeam alliance üyesidir.

Bagaj

FIRST Class: Toplamda 1 parça ve maksimum 40 kg olan bagajlar, check-in bagajı olarak kabul edilmektedir. Toplamda 1 parça ve maksimum 10 kg olan el bagajları kabine kabul edilmektedir.

BUSINESS Class: Toplamda 1 parça ve maksimum 30 kg olan bagajlar, check-in bagajı olarak kabul edilmektedir. Toplamda 1 parça ve maksimum 10 kg olan el bagajları kabine kabul edilmektedir.

ECONOMY Class: Toplamda 1 parça ve maksimum 20 kg olan bagajlar, check-in bagajı olarak kabul edilmektedir. Toplamda 1 parça ve maksimum 7 kg olan el bagajları kabine kabul edilmektedir.

Not: Bagaj limitleri uçuş sınıfı veya güzergaha göre değişiklik gösterebildiği gibi hava yolu firması tarafından da değiştirilebilir. Uçuşunuzla ilgili bagaj limitlerini, rezervasyon sonrası aldığınız mailden kontrol ederek emin olabilirsiniz.”

Rezervasyon sınıfları

Uçuşlarda, FIRST Class, BUSINESS Class ve ECONOMY Class olarak 3 çeşit rezervasyon sınıfı bulunmaktadır.

Online check-in

Online check-in hizmeti uçuşun, 24 saat öncesinden başlayıp 4 saat öncesine kadar hizmet vermektedir.

Filo

Boeing 777-300 ER, 737-800 NG, Airbus A330-200, Airbus A330-300, 1000 CRJ NextGen ve ATR 72-600 modelleriyle toplamda 144 uçaklık filosu ile yolculara hizmet vermektedir. Uçakların yaş ortalaması 5.4 dür.

Soekarno-Hatta Uluslararası Havalimanı

Soekarno-Hatta Uluslararası Havalimanı, 1985 yılında Endonezya’nın başkenti olan Jakarta da kurulmuştur. Endonezya daki en büyük ve gelişmiş havalimanıdır. Jakarta şehir merkezine uzaklığı 20 km dir. Havalimanı, 3 Terminal binasıyla 2015 yılında 54 milyon yolcuya hizmet vermiştir. Asya, Avrupa ve Avustralya ya sürekli olarak uçuşlar düzenlenmektedir. Havalimanında, golf kursu, Wi-Fi, duty-free mağazaları, oteller, lounges salonları, restoranlar, kafeteryalar, alış veriş mağazaları, kitap okuma köşeleri, sigara odaları, bankamatik ve döviz büroları hizmet vermektedir.

Yemek

Garuda Indonesia Havayolları, en az 60 dakikalık uçuşlarından yemek ve içecek servisi bulunmaktadır. 60 dakikadan uzun olan uçuşlarda, varış noktası ve uçuş sınıfına göre farklı yemek servisleri yapılmaktadır. Genel olarak, sıcak ana yemek, sandviç, atıştırmalık soğuk ve sıcak içecekler servis edilmektedir. Özel yemek tercihi olan yolcular, uçuş öncesi yemek tercihlerini değiştirebilirler.

Ek hizmetler

Uçuşlar esnasında ücretli olarak internet bağlantısı sunulmaktadır. Ayrıca LCD dokunmatik ekranla, müzik, TV, oyun ve filmler yolculara sunulmaktadır. GarudaMiles mil kazanma programı da yolcularına aktif olarak hizmet vermektedir.