Menüsü

Harbour Air

En uygun Harbour Air uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Get to know more about Harbour Air

Harbour Air

Harbour Air  Kanada'nın British Columbia eyaletinde yer alan ve Metro Vancouver ilçesinde yer alan bir şehir olan Richmond merkezli havayolu şirketidir. 1982 yılında kurulmuş olan havayolu şirketi yurtiçine olmak üzere tarifeli ve charter uçak seferleri düzenlemektedir. Harbour Air 10'un üzerinde farklı noktaya uçak seferleri düzenelektedir. 

Bagaj

Havayolu şirketinin tarafından belirlenen bagaj limiti  kayıtlı bagaj için 23 kg olarak belirlenmiştir.

Rezervasyon sınıfları

Harbour Air şirketi müşterilerine GoFast, GoLite, GoFlex ve GoGold sınıflarından oluşmakta olan farklı rezervasyın sınıfları ile hizmet vermektedir.

Online check-in

Şirket yolcularına online check-in hizmeti sunmamaktadır. Check-in işlemleri havalimanından yapılmaktadır.

Filo

Harbour Air Cessna 172, Cessna 185, de Havilland Canada DHC-2 Beaver, de Havilland Canada DHC-3-T Turbo Otter, de Havilland Canada DHC-6 Twin Otter, Pilatus PC-12 ve Robinson R44 uçaklarından oluşmakta olan filosu ile havayolu ulaşımı sağlamaktadır.

Vancouver Harbour Flight Centre

Havalimanı Kanada'daki Kömür Limanı'nda bulunmaktadır. HeliJet helikoportu ve Downtown Vancouver'da toplu taşıma merkezi olan Waterfront İstasyonu'na yürüme mesafesindedir. Vancouver Harbor Uçuş Merkezi, beş yıllık hazırlık, danışma ve inşaat sonrasında 25 Mayıs 2011'de yolcu servisine açılmıştır. 2012 yılı verilerine göre Vancouver Harbour'da 54,169 uçak hareketliliği kayıtlara geçmiştir.

Yemek

Harbour Air şirketinin sunduğu yemek hizmeti farklı rezervayon sınıflarına göre belirlenmiştir.

Ek hizmetler

Havayolu şirketi müşterileri arasında özel ihtiyaç sahiplerine özel asistanları ile hizmet vermektedir.