Menü

Thomas Cook Airlines Belgium

En uygun Thomas Cook Airlines Belgium uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Filtreleri göster

Thomas Cook Airlines Belgium

Belçikalı havayolu şirketi 12 Aralık 2001 tarihinde kurulmuş ve Ocak 2004 tarihinde ise faaliyete başlamıştır. Havayolu şirketi Avrupa, Asya, Amerika ve Afrikaya olmak üzere toplam 65 ayrı noktaya charter uçak seferleri düzenlemektedir. Thomas Cook Airlines 2016 yılında ulaşım noktalarını arttırmayı ve uçak filosunu genişletmeyi hedeflemektedir

Bagaj

Havayolu şirketinin belirlediği bagaj sınırlaması seçilen rezervasyon sınıfına ve destinasyona göre değişmektedir. Kayıtlı bagaj sınırlaması  Ekonomi sınıfına  1 adet ve 20 k, Premium sınıfı için ise 1 adet ve 25 kg ve Business sınıfı yolcularının bagaj limitleri ise 1 adet ve 30 olarak belirtilmiştir. Kabin bagajı Ekonomi sınıfına  1 adet ve 6 kg, Premium sınıfı için ise 1 adet ve 10 kg ve Business sınıfı için ise 2 adet ve 12 kg olarak bildirilmiştir. 

Rezervasyon sınıfı

Havayolu şirketi yolcularına Economy, Premium ve Business sınıflarından olmak üzere üç farklı  seçenekten oluşan rezervasyon sınıfları ile himzet vermektedir. Farklı rezervasyon seçenekleri sayesinde müşteriler değişik hizmetlerden de faydalanabilmektedirler

Online check- in

Thomas Cook Airlines müşterilerine online check-in hizmeti sunmaktadır. Online check-in hizmeti uçağın kalkışına 24 saat kala başlayıp 2 saat kalana kadar devam etmektedir. 

Filo

Thomas Cook Airlines 5 adet Airbus A320-200 uçaklarından oluşan filosu  ile müşterilerine havayolu ulaşımı sağlamaktadır. 

Brüksel Havalimanı

Brüksel Havalimanı Belçika'nın başkenti Brüksel'e hizmet veren uluslararası havalimanıdır. Şehir merkezinin 11 km kuzeydoğusunda yer alan havalimanı, 2015 yılında toplamda 23,460,018 yolcuyu ağırlamıştır. Havalimanı ayrıca Avrupa’nın en işlek 21. İşlek havalimanıdır. Brüksel Havaalanı’nda emanet sistemi mevcuttur. Bagajınızı maksimum 72 saatliğine burada bırakabilirsiniz. Bu süre sonunda almadığınız takdirde bagajınız başka bir kısma alınmaktadır. Bu hizmet için ödenen günlük bedel 7.5 Euro’dur. Brüksel Havaalanı ile Brüksel şehir merkezi arasında ulaşım birkaç şekilde sağlanabilmektedir. Bulnlardan ilki demiryolu ile yapılmaktadır. Brüksel Havaalanı’ndaki tren istasyonu terminalin altında, zemin katta bulunmaktadır ve saatte yaklaşık 4 tane tren seferi ile Brüksel Havaalanı, Brüksel Kuzey, Merkez ve Midi İstasyonları birbirine bağlamaktadır. Bir diğer ulaşım seçeneği ise otobüstür. Otobüs durakları havaalanı varış kısmının bir kat altında, yani 0. katta bulunmaktadır. Buraya asansör ya da yürüyen merdiven aracılığı  ile ulaşmak mümkündür. Üç tane otobüs platformu bulunmaktadır. Diğer ulaşım seçenekleri ise araba ve taskiler ile gerçekleşmektedir. 

Yemek

Thomas Cook Airlines müşterilerine  seçilen rezervayon sınıfına ve destinasyona göre değişen zengin bir yemek menüsü sunmuktadır. Kısa mesafe ve orta mesafeli uçuşlarda Ekonomi sınıflarına ücretsiz su, kahve ve çay hizmet vermektedir. Premium menülerde ise vejetaryen, glutensiz, laktoz ya da çocuk yemekleri olmak üzere zengin bir içerikten oluşan bir yemek servisi sunmaktadır. 

Ek hizmetler

Havayolu şirketi yolcularına Tv dizilerin ve programların yer aldığı bir eğlence seçeneği yer almaktatır. Yolcular ayrıca uçuşları boyunca dizüstü bilgisayarlar, CD ve MP3 çalarlar, Gameboys, Uçuş moduna ayarlanmış cep telefonları ve tabletler kullanmalarına izin vermektedir. Havayolu şirketi yolcularına okuyup inceleyebilmeleri adına dergi hizmeti sunmaktadır.