Menüsü

Yemenia Yemen Airways

En uygun Yemenia Yemen Airways uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Get to know more about Yemenia Yemen Airways

Yemenia Yemen Airways

Yemenia Yemen Airways Yemen'in bayrak taşıyıcı ulusal havayolu şirketidir. 1962 yılında kurulan havayolu şirketinin merkezi 1962 yılında kurulan havayolu şirketi San'a'da yer almaktadır.  Şirketin uçuş ağı Asya, Avrupa, Afrika ve Orta Doğu'ya uzanmaktadır. Merkezi Sana'da yer almaktadır.

Bagaj

Havayolu şirketinin tarafından belirlenen bagaj sınırlaması farklı rezervasyon sınıflarına göre değişmektedir.

Rezervasyon sınıfları

Yemenia Yemen Airways müşterilerine Ekonomi, Business ve First  sınıflarından oluşmakta olan 3 farklı rezervasyon seçeneğinden oluşan  bir havayolu hizmeti vermektedir.

Online check-in

Şirket yolcularına online check-in hizmetini  vermektedir. Check-in işlemleri havalimanında yapılmaktadır.

Filo

Havayolu şirketinin filosu 2 adet Airbus A310-300 ve 2 adet Airbus A320-200 uçaklarından oluşan 4 adet uçaktan ibarettir.

Sana'a Uluslararasi Havalimanı

Sana'a Uluslararası Havalimanı Yemen'in başkenti Sana'da bulunan Yemen'in başlıca uluslararası havalimanıdır. Havalimanını tek bir terminali bulunmaktadır.Yemen'de 2015 askeri müdahalesi nedeniyle, 28 Mart 2015'ten itibaren ülkenin her yerine uçsuz sivil uçuşlar durdurulmuştur.

Yemek

Havayolu şirketi  müşterierine farklı rezervasyon seçeneklerine göre hazırlanmış bir yemek hizmeti mevcuttur. Şirketin yemek menüsü zengin yemek içeriğinden oluşmamaktadır.

Ek hizmetler

Yemenia Yemen Airways yolcu taşımacılığının yanı sıra kargo hizmeti de sunnmaktadır.