Menüsü

Air Serbia

Advertisement

En uygun Air Serbia uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Advertisement

Get to know more about Air Serbia

Air Serbia

Air Serbia Havayolları, 2013 yılında 3 farklı havayolu firması olan Aeroput (1927), Yugoslav Airlines (1947) ve Jat Airways (2003) birleşimiyle kurulmuştur. Firmanın ana merkezi Sırbistan’ın başkenti olan Belgrad şehrinde bulunan Belgrade Nikola Tesla Havaalanınadır. Air Serbia şirketi, Avrupa, Akdeniz, Ortadoğu ve Kuzey Amerika bölgelerindeki 44 farklı noktaya uçuşlar düzenlemektedir.

Bagaj

EL BAGAJI

Ekonomi Sınıfı: Toplamda 1 parça olmak üzere maksimum 8 kg ağırlığında ve 40 × 20 × 55cm boyutlarındaki el bagajları ücretsiz olarak kabine kabul edilmektedir.

Business Sınıfı: Toplamda 2 parça olmak üzere maksimum 8 kg ağırlığında ve 40 × 20 × 55cm boyutlarındaki ve 2. Parça olarak maksimum 4kg ağırlığında ve 35 × 20 × 50cm boyutlarındaki el bagajları ücretsiz olarak kabine kabul edilmektedir.

Check-in Bagajları: Tüm uçuşlar ve sınıflar için verilen check-in bagaj limitleri, uçuş yaptığınız noktaya göre farklılık göstermektedir.

Not: Bagaj limitleri uçuş sınıfı veya güzergaha göre değişiklik gösterebildiği gibi hava yolu firması tarafından da değiştirilebilir. Uçuşunuzla ilgili bagaj limitlerini, rezervasyon sonrası aldığınız mailden kontrol ederek emin olabilirsiniz.”

Rezervasyon sınıfları

Air Serbia Havayolları, Ekonomi ve Business olmak üzere 2 farklı rezervasyon sınıfı ile hizmet vermektedir.

Online check-in

Online Check-in hizmeti, uçuşun 36 saat öncesinden başlayıp, uçuşun 1 saat öncesine kadar aktiftir.

Filo

AIRBUS A 330, AIRBUS A 320, AIRBUS A 319, BOEING 737-300, ATR 72-500, ATR 72-200 modellerinden oluşan toplamda 21 adet uçağıyla hizmet vermektedir.

Belgrad Nikola Tesla Havalimanı

Belgrad Nikola Tesla Havalimanı, 28 Nisan 1962 yılında Sırbistan’ın başkenti olan Belgrad şehrinde kurulmuştur. Belgrad şehir merkezine uzaklığı 18 km dir. Havalimanından 51 farklı noktaya sürekli olarak uçuşlar gerçekleştirilmektedir. İç ve dış hatlar olmak üzere 2 farklı Terminal binasıyla, Ocak-Ekim 2016 tarihleri arasında 4 milyondan fazla yolcuya hizmet vermiştir. Havalimanında; Bebek bakım odaları, ibadethaneler, barlar, kafeteryalar, restoranlar, Wi-fi, bekleme salonları, bankamatikler, duty-free, döviz büroları ve ilk yardım kabinleri bulunmaktadır.

Yemek

Air Serbia Havayolları, yolcularına varış noktası ve uçuş süresine bağlı olarak farklı yiyecek ve içecek çeşitleri sunmaktadır. Tüm uçuşlarda yolcularına soğuk ve sıcak içecekler, atıştırmalık ve sandviç ikram etmektedir. Özel diyet veya alerjisi olan yolcular, uçuştan önce yiyecek seçeneklerini değiştirebilmektedirler.

Ek hizmetler

Air Serbia Havayolları, 2 saatten uzun süren uçuşlar için yolcularına ücretli olarak internet, dokunmatik ekran, müzik, oyun ve çeşitli filmler sunmaktadır.