Menü

Skyways

En uygun Skyways uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Filtreleri göster

Skyways

Skyways ulusal ve bölgesel  tarifeli uçuşlar düzenlemiş bir İsveç havayolu şirketidir. Havayolu şirketinin merkezi İsveç'in Sigtuna Belediyesinde yer almaktadır. Şirket 2012 yılında iflas etmesinden dolayı faaliyetlerini durdurmuştur. Şiket Norveç, Birleşik Krallık, İsveç, Fİnlandiya, Ukrayna, Fransa, Çek Cumhuriyeti, Letonya, Danimarka  ve Estonya'ya uçak seferleri düzenlemiştir. 

Bagaj

Havayolu şirketi faaliyette olduğu dönem içersinde yolcularına bagaj sınırmalası hakkında detaylı bilgiyi rezervasyon esnasında veya şirketin iletişim merkezlerinden vermiştir.

Rezervasyon sınıfları

Skyways şirketi müşterilerine fazla rezervasyon seçeneği içermeyen bir havayolu ulaşımı sağlamıştır.

Online check-in

Havayolu şirketi faaliyette olduğu zaman  müşterilerine online check-in hizmeti sunmamıştır. Check-in işlemleri havalimanında gerçekleşmiştir.

Filo

Skyways şirketinin uçak filosu 12 adet Fokker 50 ve 11 adet Embraer 145 uçaklarından oluşmuştur.

Stockholm-Arlanda Havaalanı

Stockholm Arlanda Havaalanı  İsveç Sigtuna Belediyesi'nde , Uppsala'nın güney-doğusunda yer almaktadır. İsveç'teki en büyük havaalanı ve İskandinav ülkeleri arasında yer alan  üçüncü büyük havaalanıdır . Havaalanı 2016 yılında 25 milyon yolcuya hizmet vermişken, bunların  19,4 milyonu uluslararası destinasyonlara seyahat eden yolcular iken, 5,3 milyonu ise yurtiçine seyahat etmişlerdir. Havaalanı dört terminal ile hizmet vermektedir.Havaalanından şehire ulaşım hızlı tren,otöbüs veya taksiler ile sağlanmaktadır.

Yemek

Şirket yolcularına sınırlı bir yemek menüsünden oluşan bir hizmet sunmuştur.