Menüsü

China United Airlines

Advertisement

En uygun China United Airlines uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Advertisement

Get to know more about China United Airlines

China United Airlines

China United Airlines 1986 yılında kurulmuş olan bir Çin havayolu şirketidir. Merkezi Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'in Fengtai Bölgesinde bulunmaktadır. Havayolu şirketi düşük maaliyetli uçak seferleri düzenlemektedir. Şirket sadece yurtiçine uçak seferleri düzenlemektedir. Yaklaşık 20 farklı destinasyona uçmaktadır.

Bagaj

Havayolu şirketinin tarafından belirlenen bagaj limiti farklı rezervasyon sınıflarına göre değişmektedir.  Kayıtlı bagaj için belirlenen sınırlama 10 ile 30 kg arasından değişmektedir. Kabin bagajı boyutları ise 20 x 30 x 40 cm boyutlarında olmak durumunda ilen sadece Super Enjoy sınıfı yolcuları için 20 x 40x 55 cm boyutu sınırlaması getirilmiştir. 

Rezervasyon sınıfları

China United Airlines yolcularına Happy grap, Mass Travel, Shuxin Fei ve Super Enjoy seçeneklerinden oluşan oldukça zengin rezervasyon seçenekleri ile hizmet vermektedir. 

Online check-in

Şirket müşterilerine online check-in hizmetini  vermemektedir.

Filo

Havayolu şirketi Airbus A319-100, Boeing 737-700 ve Boeing 737-800 uçakları ile müşterilerine havayolu ulaşımı sağlamaktadır.

Pekin Nanyuan Havalimanı

Nanyuan Havalimanı Pekin'in ikinci havaalanı olarak da hizmet veren bir askeri havaalanıdır.1910 yılında ilk açılan havalimanı Çin'in en eski havaalanı konumundadır. Havalimanı tek bir terminali ile hizmet sunmaktadır. Havalimanını kullanan yolcuların sayısı yıl içinde toplamda 3 milyon civarındadır. Havalimanına ulaşım ağırlıklı olarak otobüs ve taksiler vasıtası ile sağlanmaktadır. 

Yemek

China United Airlines müşterilerine farklı rezervasyon seçeneklerine göre hazırlanmış bir yemek hizmetinden  istifade edebilmektedirler.

Ek hizmetler

Havayolu şirketi yolcularına uçaktan koltuk seçebilme imkanı sağlamaktadır.