Menüsü

Sky Regional Airlines

En uygun Sky Regional Airlines uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Filtreleri göster

Sky Regional Airlines

Kavminvodyavia Rusya'nın Stavropol Krayı'nda bulunan bir şehir Mineralnye Vody'de yer alan bir havayolu şirketidir. Kavminvodyavia 1925 yılında kurulmuştur. Kuzey Kafkasya bölgesine  ve yurtdışındaki 20'den fazla destinasyona charter hizmetleri vermiştir. Şirket   1 Ekim 2011 tarihinde faaliyetlerini durdurmuştur.

Bagaj

Havayolu şirketinin tarafından belirlenen kayıtlı bagaj sınırlaması 20 kg olarak ifade edilmiştir. Kabin bagajı için ise 45x35х15 boyutlarında olacak şekilde 5 kg gibi bir sınırlama getirilmiştir.

Rezervasyon sınıfları

Kavminvodyavia müşterilerine faaliyette olduğu dönemde economy , business ve first class sınıfları ile  hizmeti vermişir.

Online check-in

Şirket yolcularına online check-in hizmeti sunmamıştır. Check-in işlemleri havalimanından yapılmıştır.

Filo

Kavminvodyavia  şirketinin uçak filosu Tupolev Tu-154M    ve Tupolev Tu-204-100 uçaklarından oluşmuştur.

Mineralnye Vody Havaalanı

Mineralnye Vody havalimanı Mineralnye Vody'nin 4 km batısında  yer alan  Stavropol Krai'de bulunmaktadır. Tek bir terminalden oluşan Mineralnye Vody oldukça küçük bir havalimanıdır. 2015 yılı verilerine göre havalimanı 1.957.122  yolcuyu ağırlamıştır. Buna göre 2010 yılı kıyaslandığında yolcu sayısında % 26,5  gibi artış gözlenmiştir. Havalimanına ulaşım otobüs gibi bir karayolu vasıtasının yanı sıra tren ile de sağlanmaktadır.

Yemek

Havayolu şirketi müşterilerine farklı rezervasyon sınıflarıan göre hazırlanmış yemek hizmeti sunmuştur.

Ek Hizmetler

Kavminvodyavia  müşterilerine uçuşları esnasında ücretis internet erişimi Wifi, videolar izleme, müzik dinleme, hediyelik eşya alışverişi ve dergiler gibi hizmetler sunmuştur.