Menüsü

Bul Air

En uygun Bul Air uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Get to know more about Bul Air

Bul Air

Air Costa Krişna Nehrinde bulunan Vijayawada şehri merkezli bir havayolu şirketidir. 15 Ekim 2013 yılında kurulmuş olan havayolu şirketi LEPL Group'a aittir. Havayolu şirketi yurtiçine olmak üzere 8 farklı destinasyona uçuşlar düzenlemektedir.

Bagaj

Havayolu şirketinin tarafından belirlenen kayıtlı bagaj limiti 15 kg olarak belirlenmiştir. Kabin bagajı olarak ise 7 kg gibi bir sınırlama getirilmiştir.

Rezervasyon sınıfları

Air Costa şirketi müşterilerine Economy ve Economy Plus seçeneklerinden  oluşan iki farklı rezervasyon sınıfından oluşmaktadır.

Online check-in

Havayolu şirketi müşterilerinin yolculuklarını kolaylaştırmak adına web check-in hizmeti sunmaktadır.

Filo

Air Costa şirketi 3 adet Embraer E-190 uçaklarından oluşan filosu ile havayolu ulaşımı sağlamaktadır. Şirket filosunu genişletmek adına Embraer E190-E2 ve Embraer E195-E2 modelleri uçaklarını sipariş vermiştir.

Chennai Uluslararası Havaalanı

Chennai Havaalanı, Tirisulam'da, Chennai merkezinin 19 km (12 mil) güneybatısında yer alır.Havalimanı yolcu trafiği bakımından Hindistan’ın en 4. Işlek havalimanıdır. Nisan 2015 – Şubat 2016 istatiklerine bakıldığında havalimanını 15,340,000 yolcunun ziyaret ettiği gözlenmektedir. Havalimanında günlük 380 uçak hareketi gerçekleşmektedir. Havalimanı yurtiçi ve uluslararası terminalleri ile hizmet vermektedir. Yeni uluslararası terminal 2013'ün Ağustos ayında, yeni iç hatlar terminalinin de işleme girmesinden dört ay sonra açılmıştır. Birbirinden oldukça uzak olan iki terminal binası arasında erişim, şu anda ya ücretsiz akülü araçlar ya da otobüs hizmetleri ile sağlanmaktadır. Terminal binasının hemen dışında otopark alanları bulunmaktadır. Her iki terminalde de bilgi masaları bulunmaktadır. Turizm bilgi masaları da mevcuttur.Havalimanına ulaşım otobüsler, taksiler ve demiryolu vasıtasıyla gerçekleşmektedir.

Yemek

Havayolu şirketi müşterilerine hazır yemekler ve atıştırmalıklarılarında oluşan bir yemek menüsü sunmaktadır. Bunun yanı sıra soğuk ve sıcak içeceklerde şirketin menüsünde yer almaktadır.

Ek hizmetler

Air Costa uçakta ihtiyaç özel ilgiye muhtaç yolcuları için özel asistan tayin etmektedir.