Menüsü

Air Link

En uygun Air Link uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Get to know more about Air Link

Air Link

Belle Air  2005 yılında kurulmuş olan düşük maaliyiyetli uçak seferleri sunmuş bir havayolu şirketidir. Belle Air'in merkezi  Arnavutluk'un başkenti ve en büyük şehri Tirana'da yer almaktadır. Şirket yurtiçine ve yurtdışına olmak üzere 24 ayrı noktaya uçak seferleri düzenlemiştir. 24 Kasım 2013'te ekonomik zorluklar nedeniyle havayolu şirketi faaliyetlerini durdurmak durumunda kalmıştır.  

Bagaj

Havayolu şirketinin tarafından belirlenen bagaj limiti 20 kg olarak belirlenmiştir.

Rezervasyon sınıfları

Belle Air  şirketi müşterilerine Economy Class, Business Class ve First Class sınıflarından oluşmuş rezervasyon seçenekleri ile hizmet vermiştir.

Online check-in

Şirket yolcularına online check-in hizmeti sunmamıştır.

Filo

Belle Air şirketinin filosu Airbus A320-200 ve ATR 72-500 uçaklarından oluşmuştur.

Tiran Uluslararası Havalimanı

Tiran Uluslararası Havalimanı Arnavutluk'un tek uluslararası havalimanıdır. Havalimanı çoğunlukla Rinas Uluslararası Havalimanı olarak bilinir. Arnavutluk'un Rinas köyünde bulunmaktadır. Başkent Tiran'ın 11 km. kuzeybatısında yer almaktadır. Havalimanında tek  bir terminal bulunmaktadır. 2015 yılı istatistik verilere göre havalimanı yaklaşık 2 milyon yolcuyu ağırlamıştır. Havalimanı yolculara ücretsiz internet bağlantısı, alışveriş merkezleri,  bar ve restoranları ile hizet sunmaktadır. Ulaşım taksiler ve otobüsler vasitası ile sağlanmaktadır.

Yemek

Havayolu şirketi müşterilerine farklı rezervasyon sınıflarna göre hazırlanmış bir yemek hizmeti sunmuştur.