Menüsü

Kenmore Air

En uygun Kenmore Air uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Get to know more about Kenmore Air

Kenmore Air

Kenmore Air Amerika Birleşik Devletleri'nin Washington eyaletinde yer alan ve King ilçesinde yer alan bir şehir olan Kenmore'de faaliyet gösteren bir havayolu şirketidir. 1946 yılında kurulmuş olan  Kenmore Air tarifeli ve charter deniz uçağı ve kara uçağı hizmetleri sunmaktadır. Şirket 5 farklı destinasyona ulaşım sağlamktadır.

Bagaj

Havayolu şirketinin tarafından belirlenen bagaj limiti kabin bagajı sınırlaması 11 kg olarak belirlenmiş iken, kayıtlı bagaj için ise 23 kg sınırlaması konulmuştur. 

Rezervasyon sınıfları

Kenmore Air şirketi müşterilerine tek bir rezervasyon seçeneğinden oluşan bir hizmet sunmaktadır.

Online check-in

Şirket yolcularına online check-in hizmeti sunmamıştır.

Filo

Kenmore Air şirketinin filosu DHC-2 Beaver, DHC-2 Turbine Beaver, DHC-3 Turbine Otter, Cessna 180, Piper Super Cub, Cessna 208 Caravan ve Cessna 208 Grand Caravan uçaklarından oluşmaktadır.

Kenmore Air Harbor

Kenmore Air Harbor havalimanı  Birleşik Devletleri'nin Washington eyaletinde yer alan bir şehir olan Kenmore'de hizmet veren bir deniz uçağı üssüdür. Kenmore Havalimanı, ortalama deniz seviyesinin 4 metre yüksekliğinde,  5 hektar  bir alanı kaplamaktadır. İki adet deniz uçağı iniş alanı vardır 2016  yılı içinde bu üssu kullanan yolcluarın sayısı 100 binin altındadır. Havalimamnı tek bir terminalden oluşmaktadır. 

Ek hizmetler

Havayolu şirketi müşterilerine arasında çocuk veya yardıma muhtaç yolcular için özel asistan hizmeti sunmaktadır.