Menüsü

Mokulele Airlines

En uygun Mokulele Airlines uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Get to know more about Mokulele Airlines

Mokulele Airlines

Mokulele Airlines merkezi Hawaii'deki Kona yerleşim yerinde bulunan bir Amerikan havayolu şirketidir. 1994 yılında kurulmuş olan şirket adalar arası tarifeli ve charter uçuşlar düzenlemektedir.  Rebecca "Kawehi" Inaba tarafından kurulan şirket bir kadın tarafından kurulan ilk havayolu şirketi oldu.   

Bagaj

Havayolu şirketinin tarafından belirlenen kayıtlı bagaj limiti 32 kg iken, el bagajı 7 kg olarak belirlenmiştir.

Rezervasyon sınıfları

Mokulele Airlines şirketi müşterilerine sadece  Economy sınıfından oluşan bir havayolu  hizmet vermektedir.

Online check-in

Mokulele Airlines şu aşamada müşterilerine online check-in hizmeti sunmamaktadır. 

Filo

Havayolu şirketinin filosu Cessna 208B Grand Caravan ve Cessna 208EX Grand Caravan uçaklarından oluşmuşmaktadır. Uçakların toplam yolcu kapasitesi 9 kişiliktir ve sadece economy  sınıfı hizmeti verilmektedir. 

Kahului Havalimanı

Kahului Amerika Birleşik Devletleri'nin Hawaii eyaletindeki Kahului CDP'nin doğusunda bulunmaktadır. Havaalanı 1.391 dönüm araziyi kaplamaktadır. Havalimanı iki terminali ile yolculara hizmet vermektedir.  Kahului havalimanı yıl içinde 5 milyonun üzerinde yolcuyu ağırmaktadır. Havalimanında çeşitli alışveriş ve yemek seçenekleri satılan mekanlar mevcuttur. Çalışma saatleri uçuş programlarına ve mevsimsel olarak değişmektedir. Havalimana ulaşım otobüsler ve taksiler vasıtası ile sağlanmaktadır.

Ek hizmetler

Havayolu şirketi şirketlere özel uçak sefeleri düzenlemektedir. İş görüşmeleri için Mokulele Airlines ile uçmak şirketler için bir avantaj durumundadır.