Menüsü

Amakusa Airlines

En uygun Amakusa Airlines uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Get to know more about Amakusa Airlines

Amakusa Airlines

SAEREO adı altında hizmet veren Servicios Aéreos Ejecutivos Saereo  Güney Amerika'nın kuzeydoğusundaki Ekvador'un başkenti Quito'da hizmet veren bir havayolu şirketidir. SAEREO 1994 yılında kurulmuştur. Şirket yurtiçine olmak üzere tarifeli ve charter uçak seferleri  düzenlemektedir. 

Bagaj

Havayolu şirketinin tarafından belirlenen bagaj sınırlaması sadece 10 kg olarak belirlenmiştir.

Rezervasyon sınıfları

SAEREO tek bir rezervasyın sınıfı ile havayolu ulaşımı hizmeti vermektedir.

Online check-in

Şirket yolcularına online check-in hizmeti sunmamaktadır.

Filo

SAEREO Embraer EMB-120ER Brasilia,  Embraer EMB-120RT Brasilia,  Raytheon Beech 1900C Airliner ve  Raytheon Beech 1900D Airliner uçaklarınadan oluşan filosu ile hizmet vermektedir.

Mariscal Sucre Uluslararası Havalimanı

Mariscal Sucre Ekvator'daki en yoğun ve Güney Amerika ülkesinde en yoğun havaalanıdır. Quito'nun yaklaşık 18 kilometre doğusunda yer almaktadır. Havalimanı hafatlık 200'ün üzerinde uçuşlar gerçekleşmektedir. Havalimanı 2001 yılında 400 bin yolcuyu ağırlamış iken, 2015 yılında 5,800,000 yolcuyu ağırlamıştır. Bu rakamlara göre havalimanındakı yolcu sayısı her geçen yıl artmıştır. Mariscal Sucre Havalimanının tek bir terminali bulunmaktadır. Havalimanında yolcuların alışveriş yapmaları için DUTY FREE hizmeti  bulunmaktadır. Yolculara ayrıca ücretsiz WİFİ internet hizmeti de verilmektedir. Havalimanına ulaşım toplutaşım araçları ile sağlanmaktadır.

Yemek

Havayolu şirketi oldukça kısıtlı bir yemek hizmeti sunmaktadır.