Menüsü

Air Japan Company

Advertisement

En uygun Air Japan Company uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Advertisement

Get to know more about Air Japan Company

Air Japan Company

Air Japan Japonya'nın Chiba prefektörlüğünde bulunan bir şehir olan Narita merkezli bir havayolu şirketidir. 29 Haziran 1990 yılında kurulmuş olan şirket charter seferler düzenlemekte iken ANA markası altında ise tarifeli seferleri düzenlemektedir. 2 Nisan 2010'da Air Japan ve ANA & JP Express şirketlerinin birleşecekleri açıklanmıştır.

Bagaj

Havayolu şirketinin tarafından belirlenen kayıtlı bagaj limiti farklı rezervasyon sınıflarını bağlı olarak 20 veya 40 kg olarak değişmektedir. Kabin bagajı ise 10 kg olarak belirtilmiştir.

Rezervasyon sınıfları

Air Japan şirketi müşterilerine Economy, Premium Economy, Business ve First sınıflarından oluşmuş rezervasyon seçenekleri ile hizmet vermiştir. 

Online check-in

Şirket yolcularına online check-in hizmeti sunmaktadır. Bu hizmetten faydalanmak isteyen yolcular bunu uçağın kalkışından 24 saat öncesinde başlayıp 75 dakika kalana kadar bunu yapabileceklerdir.

Filo

Air Japan şirketinin filosu Boeing 767-300 ve Boeing 767-300ER uçaklarından ibarettir.

Narita Uluslararası Havalimanı

Narita Uluslararası Havalimanı Japonya'nın Narita şehrinin güneydoğusunda yer alan uluslararası havalimanıdır. 2004 yılına kadar hem Yeni Tokyo Uluslararası Havalimanı hem de Narita Kūkō adıyla bilinen Narita'nın ismi, 2004 yılında resmen Narita Uluslararası Havalimanı olarak belirlendi. Havalimanı Tokyo Metropolü'ne hizmet eden iki büyük havalimanından biridir. Havalimanı 3 terminali ile yolculara hizmet vermektedir. 2015 yılında havalimanı yaklaşık  35 milyon yolcuya hizmet vermiştir. Havalimanına ulaşım demiryolu ve karayolu vasitaları ile sağlanmaktadır. Bu doğrultuda trenler, otobüsler, taksiler hizmet verirken havalimanına helikopter ile de ulaşım sağlanmaktadır.

Yemek

Havayolu şirketi müşterilerine farklı rezervasyon sınıflarına göre değişen  bir yemek hizmeti sunmaktadır. Yolcular uçuşları boyunca kahvaltı, öğle ve akşam yemeği hizmetinden seçtikleri rezervasyon sınıfına göre yararlanabileceklerdir. 

Ek hizmetler

Air Japan   şirketi yolculara uçuş esnasında internet erişimi sağlamaktadır. Bunun yanı sıra yolculara dergiler sunmaktadır.