Overland Airways

En uygun Overland Airways uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Filtreleri göster

Overland Airways

Air Finland Finlandiya'nın Vantaa kenti merkezli bir havayolu şirketidir. 2002 yılında kurulmuş olan Air Finland Nisan 2003'te hizmete başlamıştır. Şirket yurtiçi seferlerinin yanı sıra, Kıbrıs, Türkiye, Yunanistan, BAE ve İspanya gibi ülkelere olmak üzere tarifeli ve charter uçak seferleri düzenlemiştir. Air Finland 2012 yılında iflas etmesi sonucu faaliyetlerini durdurmuştur.

Bagaj

Havayolu şirketinin müşterilerine bagaj sınırlaması hakkında bilgiyi şirketin iletişim merkezlerinden sunmuştur.

Rezervasyon sınıfları

Air Finland yolcularına sadece Economy sınıfından oluşmakta olan tek bir rezervasyon sınıfı ile hizmet vermiştir.

Online check-in

Şirket yolcularına web check-in hizmeti sunmamıştır. Check-in işlemleri havalimanından yapılmıştır.

Filo

Air Finland şirketi faaliyette olduğu dönemde yolcularına Boeing 757-200 uçaklarından oluşan filosu ile hizmet vermiştir.

Helsinski Havaalanı

Helsinski Havaalanı 1952 yılında açılışı yapılmıştır. Finlandiya'nın Vantaa kentindedir. Helsinki metropolitan bölgesinin ve tüm Finlandiya'nın ana havalimanıdır. Vantaa şehir merkezine 5 km, Helsinki şehir merkezine ise 17 km uzaklıkta bulunur.1952 Yaz Olimpiyatları için inşa edilmiştir. 2008 yılında 13,426,901 yolcunun kullandığı havalimanı, İskandinav Ülkeleri içindeki dördüncü büyük havalimanıdır.Havalimanı, devlete kurumsal şirket olan Finavia tarafından işletilmektedir. 1999 yılında en iyi havalimanı seçilmiştir. Ayrıca Avrupa'daki en dakik havalimanıdır. 2015 yılının verilerine göre havaalanını kullanan yolcuların sayısı 16.422.266 olarak belirtilmiştir.Havaalanı iki terminal ile hizmet vermektedirç Havaalanından ulaşım tren,taksi, veya otobüs ile karşılanır.

28 Kasım 2008'de Finavia, havalimanında kablosuz ağ (wireless) hizmetini ücretsiz olarak kullanıma sunmuştur.

Yemek

Havayolu şirketi yolcularına kısıtlı bir yemek hizmeti sunmuştur.