Nauru Airlines

En uygun Nauru Airlines uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Filtreleri göster

Nauru Airlines

Our Airline Nauru Airlines ismi ile faaliyet gösteren Güney Pasifik'te bulunan bir Mikronezya ada ülkesi olan Nauru Cumhuriyeti bayrak taşıyıcı havayolu şirketidir.  14 Şubat 1970 yılında kurulmuş olan şirket 15 Temmuz 2014'te Nauru Airlines ismini almıştır. Şirketi yurtiçine ve yurtdışına uçak seferleri düzenlemektedir.

Bagaj

Havayolu şirketinin tarafından belirlenen bagaj sınırlaması farklı rezervasyon sınıflarına göre değişmektedir. Kabin bagajı Economy sınıfı için 7 kg, Business sınıfı için ise 10 kg olarak belirlenmiştir. Kayıtlı bagaj sınırlaması da farklı rezervasyon seçeneklerine göre 23 kg ile 45 kg arasından değişmektedir.

Rezervasyon sınıfları

Nauru Airlines şirketi müşterilerine Pacific Saver, Flexi Saver, Fully Flexible ve Business  sınıflarından oluşan zengin seçeneklerden oluşan rezervasyon sınıfları sunmaktadır.

Online check-in

Havayolu şirket müşterilerine şu aşamada online check-in hizmeti sunmamaktadır. Havalimanından yapılan  check-in  işlemleri uçağın kalkışına 3 saat kaladan 1 saat kalana kadar gerçekleşmektedir.

Filo

Nauru Airlines Boeing 737-300 ve Boeing 737-300F uçaklarından oluşan filosu ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Nauru Uluslararası Havalimanı

Nauru havalimanı Nauru Cumhuriyeti adasındaki tek havaalanıdır. Nauru Uluslararası Havaalanı, şu anda 8 uluslararası destinasyona ve Nauru'nun ulusal havayolu şirketi olan Nauru Airlines'a hizmet etmektedir. Havalimanı tek bir terminali ile hizmet vermektedir. Havalimanına ulaşım toplutaşım vasıtaları ile sağlanmaktadır.

Yemek

Havayolu şirketi müşterilerine tüm uçuşlarında ekstra ücret ödemeden, eksiksiz bir yemek servisi ve kaliteli içecek çeşitleri sunmaktadır.

Ek hizmetler

Nauru Airlines yolcularının konforu için cömert koltuk başlıkları, yastıklar ve battaniyeler sunmaktadır.