Menüsü

SkyWest Airlines

En uygun SkyWest Airlines uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Get to know more about SkyWest Airlines

SkyWest Airlines

SkyWest havayolu 1972 yılında Washington bölgesindeki St. Georger şehrinde kuruldu. Havayolu şirketi bölgesel uçak seferleri düzenlemektedir. Sky West 1600’ün üzerinde uçuş düzenleyerek 205’in üzerinde destinasyona ulaşım sağlamaktadır. Havayolu operatörünün çok sayıda havalimanlarında ofisleri bulunmaktadır. Havayolu şirketi için Chicago O'Hare, Denver, Houston, Los Angeles, Minneapolis/St. Paul, Phoenix, Portland, Salt Lake City, San Francisco ve  Seattle şehirlerinin havalimanları merkez konumundadır. Sky West havayolu şirketi United Airlines, Delta, Amerikan Airlines ve Alaska Air havayolu operatörleri ile partner olarak faaliyet göstermektedir.

 

Bagaj

Bagaj limitleri seçilen rezervasona ve destinasyona göre değişmektedir. Şirket bagaj olarak götürülmesi yasak olan eşyaları ise bir liste halinde belirtmiştir. 

Rezervasyon sınıfı

SkyWest havayolu şirketi müşterileri partner havayolu operatörleri ile yolculuk yaptıklarından destinasyona ve havayolu opertörüne göre farklı rezervasyon seçeneklerine sahiptirler. 

Online check- in

Sky West yolcuları için online check-in hizmeti yolculuk yatıkları partner havayolu şirketine göre belirlenmektedir. Partner havayolu oparatörleri arasında bazıları online Check-in hizmeti sunulurken, diğerleri geleneksel olarak havaalanında check-in hizmeti sunmaktadırlar.

Check-in hizmeti genellikle uçuşa 24 saat hizmete girmektedir

Filo

2015 verilerine göre SkyWest filosu toplam 349 uçaktan oluşmaktadır.

Los Angeles Havalimanı

Los Angeles Havalimanı ABD'nin Kaliforniya eyaletinde bulunan  Los Angeles şehrinde yer alan uluslararası halalimanıdır. Los Angeles Havalimanı 1928 yılında kurulmuştur.  2014 yılı verilerine göre  toplam 70,622,212 yolcuya hizmet vererek ABD'nin en işlek 2., Dünyanın ise en işlek 5. havalimanı olmuştur. Aynı yıl havalimanında 700 bine yakın uçak seferi gerçekleşmiştir. Havalanı sadece Dünyan’ın en işlek havalimanlarından biri değil, ayrıca en büyük havalimanlarından bir tanesidir. Havaliamanı yolcularına 9 terminali ile hizmet vermektedir. Havalimanı ayrıca SkyWest havayolu şirketinin merkez havalimanlarından bir tanesidir. 

Yemek

SkyWest yolcularına farklı destinasyona ve rezervasyon sınıfına göre değişen farklı ve zengin yemek seçeneği sunmaktadır. Örneğin daha uzun mesafeye business sınıfı bir yolcu kategorisinde yolculuk yapıyorsanız yolculuğunuzun belirli saatleri zarfında zamana ve yolcuların damak zevkine uygun yemek hizmeti verilmektedir.  Kahvaltından  atıştırmalığa, ana yemeklerden tatlılara, sıcak ve soğuk alkolsüz içeceklerden tutun da alkollü içeceklere kadar oldukça zengin bir menü yolcuların hizmetinde. 

Ek hizmetler

Havayolu şirketinin müşterilerine sunduğu diğer hizmetlerde olduğu gibi hangi partner havayolunun uçağı ile uçtuğunuz, seçilen destinasyon  ve rezervasyon sınıfı sunulan ek hizmetler için de belirleyici unsur olarak nitelendiriliyor. Genellikle yolcular için onların uçuşlarını daha konfolu ve eğlenceli bir hale getirmek adına bireysel eğlence paketleri sunulmakta. Bu paketin içinde flm izleyebileceğiniz, müzik dinleyebileceğiniz ve oyun oynayabileceğiniz monitörler, dergiler ve wifi internet hizmletleri yer almaktadır.