Menüsü

Tchadia Airlines

En uygun Tchadia Airlines uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Tchadia Airlines

Aeropelican Air Services Avustralya'da, Yeni Güney Galler eyaletinde nüfus bakımından ikinci büyük yoğun nüfusun bulunduğu şehir olan Newcastle merkezli havayolu şirketidir. 1968 yılındak kurulmuş şirket 45 yıl boyunca hizmet verdikten sonra 2013 yılında faaliyetlerini durdurmuştur. Şirket hizmet vediği dönemde Sydney, Mudgee, Narrabri, Newcastle ve Brisbane şehirleri arasına uçak seferleri düzenlemiştir.

Bagaj

Havayolu şirketi tarafından belirlenen kayıtlı bagaj sınırlaması farklı destinasyonlara bağlı olarak 19 kg - 24 kg arasında değişmiştir.

Rezervasyon sınıfları

Aeropelican Air Services Economy ve Business Class sınıflarından oluşmakta olan iki farklı rezervasyon seçenekleri ile hizmet vermiştir. 

Online check-in

Şirket yolcularına online check-in hizmeti sunmamıştır.

Filo

Aeropelican Air Services 3 adet  BAe Jetstream 32 uçaklarından oluşmuştur.

Sydney Havalimanı

Sydney Havalimanı Avustralya'nın Sydney şehrine hizmet vermekte olan uluslararası havalimanıdır. Şehir merkezinin 8 km. güneyinde yer alan havalimanı2016 yılında  40 milyonun üzerinde yolcuya hizmet vermiştir. Havalimanınin 4 terminali bulunmaktadır. Havalimanında alışveriş noktaları, restoranlar ve kafeler yer almaktadır ve yolcuların ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermektedirler. Havalimanı ulaşım bakımından zengin seçenekler sunmaktadır. Yolcular havalimanına tren, otobüs,taksi ve bisiklet gibi araçlar vasıtası ile ulaşımlarını sağlamaktadırlar.

Yemek

Aeropelican Air Services hizmet verdiği süre içinde yolcularına zengin seçeneklerden oluşan bir yemek hizmeti sunmamıştır.