Menüsü

Lattitude Hub

En uygun Lattitude Hub uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Get to know more about Lattitude Hub

Lattitude Hub

Orient Thai Airlines merkezi Tayland'ın en büyük şehri ve başkenti Bangkok'un Khlong Toei ilçesinde yer alan bir havayolu şirketidir. Orient Thai Airlines Güneydoğu Asya'da charter ve tarifeli uçak seferleri düzenlemektedir. Şirket 1995 yılında kurulmuştur. Uçak seferlerini Tayland ve Çin'e düzenlemektedir. Toplamda 5 farklı noktaya havayolu ulaşımı sağlamaktadır. 

Bagaj

Havayolu şirketi müşterilerinin kabin bagajı ağırlığı 7 kg limitini, kayıtlı bagaj ağırlığının ise 15 kg sınırını aşmaması gerekmektedir.

Rezervasyon sınıfları

Orient Thai Airlines yolcularına zengin rezervasyon sınıfı seçenekleri sunmamaktadır.

Online check-in

Yolcuların check-in işlemleri havalimanında yapılmaktadır. Şu aşamada şirket müşterilerine online check-in hizmeti sunmamaktadır. 

Filo

Orient Thai Airlines yolcularını  Boeing 737-300 ve Boeing 767-300 uçakları ile taşımaktadır. 

Don Mueang Uluslararası Havalimanı

Don Mueang veya eski adı ile Bangkok Uluslararası Havaalanı Bangkok'ta hizmet veren iki uluslararası havalimanından biridir. Havalimanı dünyanın en eski uluslararası havaalanları ve Asya'nın en eski havaalanı olarak görülmektedir. Daha önce kullanılmış olmasına rağmen, resmi olarak 27 Mart 1914'te Tayland Kraliyet Hava Kuvvetleri üssü olarak açılmıştır. 2006 yılında tadilat nedeniyle kapatılan havalimanı, 24 Mart 2007'de sonra yeniden açıldı. Havalimanı günümüzde biri uluslararası ve diğer yurtiçi seferlerine olmak üzere 2 terminalden oluşmaktadır. 2016 yılında havalimanı toplamda   35,203,757 yolcuyu ağırlamıştır. Havalimanına ulaşım ağırlıklı olarak taksiler vasıtası ile sağlanmaktadır.

Yemek

Havayolu şirketi müşterileri yolculukları esnasında ücretsiz atıştırmalıklar ve içecekler sunmaktadır. 

Ek Hizmetler

Havayolu şirketi yolcularına ihtiyaç duymaları halinde özel asistan tayin etmektedir.