Menüsü

Air St. Pierre

En uygun Air St. Pierre uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Get to know more about Air St. Pierre

Air St. Pierre

Air St. Pierre Fransa’nın Saint-Pierre yerleşim yerinde bulunan bir havayolu şirketidir. Saint-Pierre ve Miquelon-Langlade adaları ile Kanada arasında tarifeli uçak seferleri düzenlemeltedir. 1964 yılında kurulmuş olan havayolu şirketi yarım asırı aşkın bir süredir faaliyet göstermektedir.

Bagaj

Havayolu şirketi müşterilerine kabin bagajı olarak 19cm x 40cm x 46cm boyutlarında ve 5 kg ağırlığında olmak üzere bir sınırlama getirmiştir. Kayıtlı bagaj için ise izin verilen limit farklı rezervastyon sınıflarına göre 25 veya 30 kg olarak belirlenmiştir. 

Rezervasyon sınıfları

Air St. Pierre  müşterilerine Economy, First, Business ve Premium class sınıflarından oluşan zengin bir seçenek sunmaktadır. 

Online check-in

Havayolu şirketinin hizmetleri arasında online check-in hizmeti mevcut değildir.

Filo

Air St. Pierre  şirketidnin filosu ATR 42-320, ATR 42-500, Beechcraft Model 18, Douglas DC-3, Hawker Siddeley HS 748, Piper PA-23 Aztec, Piper PA-31-350 Chieftain ve Piper PA-31-350 Chieftain uçaklarından oluşmaktadır.

Saint-Pierre Havaalanı

Saint-Pierre Havaalanı Fransa’daki Saint-Pierre yerleşim yerine yaklaşık 2 km mesafede yer alan bir havalimanıdır. Havalimanı bir yolcu terminali ile hizmet vermektedir. Yolcu trafiği bakımından yoğun değildir. Havalimanına ulaşım ağırlıklı olarak toplu taşım vasıtaları ile sağlanmaktadır. 

Yemek

Havayolu şirketinin sunduğu yemek hizmeti farklı rezervasyon sınıflarına göre belirlenmiştir.

Ek himetler

Air St.Pierre müşterilerine arasından özel yardıma ihtiyaç olanlar için özel asistan tayin edilmektedir.