Menüsü

LASER Airlines

En uygun LASER Airlines uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Get to know more about LASER Airlines

LASER Airlines

LASER Airlines  Güney Amerika ülkesi Venezuela'nın başkenti Caracas'da faaliyet gösteren bir havayolu şirketidir.1993 yılında kurulmuş olan havayolu şirketi faaliyeterine 1994 yılında başlamıştır. Şirket Venezuela, karayipler, Güney Amerika ve Miami'ye tarifeli ve charter uçak seferleri düzenlemektedir.

Bagaj

Havayolu şirketi tarafından belirlenen kayıtlı bagaj sınırlaması 30 kg olarak belirtilmiştir. 

Rezervasyon sınıfları

LASER Airlines  müşterilerine Economy ve Business sınıflarından oluşan iki farklı rezervasyon seçenekleri ile hizmet vermektedir.

Online check-in

Havayolu şirketi müşterilerinin yolculuklarını daha da kolaylaştırmak adına online check-in  hizmeti sunmaktadır. Online check-in işlemleri uçağın kalkışından 48 saat öncesinde başlayıp 4 saat kalana kadar devam etmektedir. 

Filo

LASER Airlines  yolcularına McDonnell Douglas DC-9-31, McDonnell Douglas MD-81 ve McDonnell Douglas MD-82 uçakları ile hizmet vermektedir.

Simón Bolívar International Havalimanı

Havalimanı 1945 yılında Venezuela’nın Vargas eyaletinde bulunan Maiquetia şehrinde kurulmuştur. Havalimanı Venezuela’nın başkenti Caracas’a 21 km mesafede yer almaktadır. Havalimanı Amerika’ya, Karayiplere ve Avrupa’ya olmak üzere oldukça önemli uçak seferlerine ev sahipliği yapmaktadır. Havalimanı ayrıca Aeropostal Alas de Venezuela Havayolları için de merkez görevi görmekte. 2015 yılı istatistiklerine göre havalimanı yaklaşık 21 milyon civarında yolcuyu ağırlamıştır. Bu da havalimanının ne kadar yoğun bir havalimanı olduğunun en ömenli göstergesi olmaktadır. Havalimanına ulaşım otobüsler ve taksiler aracılığı ile sağlanmaktadır.

Yemek

Havayolu şirketi müşterilerine kısıtlı bir yemek hizmeti sunmaktadır.